loading

Firenze: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Firenze

Hotely Firenze – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Firenze. Další města v oblasti Firenze – viz mapa Firenze.

Rezervujte si hotel Firenze on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Firenze. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Figline Valdarno

Figline Valdarno leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Figline Valdarno).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Figline Valdarno (navštivte průvodce hotely Figline Valdarno pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Figline Valdarno je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Figline Valdarno

další hotely Figline Valdarno »
Aparthotel Residence Panorama: fotografie

Aparthotel Residence Panorama ***

Rodina-run business, kde každý klient je vítána osobně. Ideálním místem pro návštěvu Florencie, Chianti, Arezzo, Siena, Pisa. Ideální místo pro individuální businesman nebo rodiny.

Villa La Borghetta Resort: fotografie

Villa La Borghetta Resort ****

Sada na krásném toskánském svahu, na půli cesty mezi Florencie a Arezzo, Villa La Borghetta Resort nabízí úžasné výhledy, krásně zdobené interiéry, výborný servis a on-site spa.

Villa La Palagina: fotografie

Villa La Palagina ***

Sada na velkolepé kolejových toskánského Hills, tato oblast se vyznačuje úžasnou krajinu a je obklopený soukromým parkem s 2 bazény.

Hotely Tavarnelle in Val di Pesa

Tavernelle in Val di Pesa leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Tavarnelle in Val di Pesa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Tavernelle in Val di Pesa (navštivte průvodce hotely Tavernelle in Val di Pesa pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tavernelle in Val di Pesa je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Tavernelle in Val di Pesa

další hotely Tavarnelle in Val di Pesa »
Castello Del Nero Hotel & Spa: fotografie

Castello Del Nero Hotel & Spa *****

Castello Del Nero je zasazen do vinařské oblasti Chianti, mezi Florencie a Siena, a sahá až do 12. století. Je vybaven lázně ESPA s venkovním bazénem a nabízí bezplatné parkování.

Fattoria Querceto: fotografie

Fattoria Querceto ****

Fattoria Querceto je tradiční, toskánský usedlost s krásným výhledem přes vinice na Pesa údolí. Jeho funkce z důvodů bazén, bowling green, a tenisový kurt.

Hotel Borgo Di Cortefreda: fotografie

Hotel Borgo Di Cortefreda ****

Zasazeno v toskánském kopce a pyšní se radikální názory v této oblasti Chianti, tento tradiční 4-hvězdičkový hotel představuje ideální místo pro podnikání a volného času hostů.

Hotely Impruneta

Impruneta leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Impruneta).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Impruneta (navštivte průvodce hotely Impruneta pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Impruneta je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Impruneta

další hotely Impruneta »
Country Relais Villa L'Olmo: fotografie

Country Relais Villa L'Olmo ****

V Florentine kopcích s výhledem na údolí Chianti, najdete to okouzlující, 16. století-vila, která nyní nabízí působivou řadu self-catering ubytování a mnoho dalšího.

Hotel Villa Cesi: fotografie

Hotel Villa Cesi ***

Hotel Villa Cesi se odehrává v polovině SassiNeri parku, 800 metrů od hlavního náměstí v Impruneta. Je vybavena venkovní bazén s jacuzzi a vynikající restaurace.

Bellavista Impruneta: fotografie

Bellavista Impruneta ***

Otevřeny v roce 1906, v hotelu stále udržuje kouzlo nedotčené minulého století, z nichž se zachovává původní cotto-zděná podlahy, styl a vybavení, stejně jako všechny moderní komfort.

Hotely Campi Bisenzio

Campi Bisenzio leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Campi Bisenzio).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Campi Bisenzio (navštivte průvodce hotely Campi Bisenzio pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Campi Bisenzio je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Campi Bisenzio

další hotely Campi Bisenzio »
B4 Firenze Granducato by Boscolo: fotografie

B4 Firenze Granducato by Boscolo ****

B4 Firenze Granducato se odehrává v 16. století statek obklopen zelené louce a umístěné mezi Florencie a Prato, klasické vily kombinující tradici a moderní funkce a styl.

Unaway Hotel Firenze Nord - A1: fotografie

Unaway Hotel Firenze Nord - A1 ****

Nachází se hned vedle dálnice A1 a A11 severně od Florencie, Unaway Hotel je 5-Peretola minut jízdy od letiště. Je vybaven dobře vybaveného fitness-centrum.

Starhotels Vespucci: fotografie

Starhotels Vespucci ****

Na dveře Florencie stojí Starhotels Vespucci. Své strategické polohy, ve městě Campi Bisenzio a přes "Já Gigli" nákupního centra, snadno dostupný z Milán - Řím dálnice a jen 7 km od letiště Firenze Peretola, ...

Hotely San Casciano in Val di Pesa

San Casciano in Val di Pesa leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa San Casciano in Val di Pesa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely San Casciano in Val di Pesa (navštivte průvodce hotely San Casciano in Val di Pesa pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa San Casciano in Val di Pesa je na samostatné stránce.

Vybrané hotely San Casciano in Val di Pesa

další hotely San Casciano in Val di Pesa »
Locanda Barbarossa: fotografie

Locanda Barbarossa

Locanda Barbarossa se odehrává v Chianti, v centru toskánské krajiny. Obklopena vinohrady a krásné květiny, je ideálním místem k odpočinku.

Villa I Barronci: fotografie

Villa I Barronci ****

Take v ohromující výhled na krajinu Chianti z vily jsem Barronci, okouzlující-toskánském stylu bydlení s vlastní zahradou a bazén soubor asi 30 minut drive 'z Florencie.

Villa Il Fedino: fotografie

Villa Il Fedino ****

Villa Il Fedino nabízí luxusní apartmá v elegantním 13. století palác. Užijte si exkluzivní ubytování v proslulém kopcích Chianti.

Hotely Greve

Greve leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Greve).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Greve (navštivte průvodce hotely Greve pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Greve je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Greve

další hotely Greve »
Albergo Del Chianti: fotografie

Albergo Del Chianti ***

Užijte si rodina-run atmosféra, příjemný personál, příjemné prostředí a vysokou hodnotu v Albergo del Chianti, 3-hvězdičkový hotel v centru na Greve in Chianti.

Locanda Il Gallo: fotografie

Locanda Il Gallo ***

Locanda Il Gallo se odehrává v Greve in Chianti, jen pár kilometrů od Florencie, a méně než jeden-hodinu jízdy od Siena, Arezzo a San Gimignano. Pokoje v hotelu Il Gallo jsou klimatizované a mají minibar a satelitní TV.

Casa Al Sole: fotografie

Casa Al Sole ***

Casa al Sole se nachází v centru Greve in Chianti na známé víno silnici. Nabízí Wi-Fi a útulné pokoje s vlastní koupelnou. Casa al Sole nabízí neformální a rodinné-spustit atmosféru.

Hotely Barberino di Val dʼElsa

Barberino di Val d'Elsa leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Barberino di Val dʼElsa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Barberino di Val d'Elsa (navštivte průvodce hotely Barberino di Val d'Elsa pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Barberino di Val d'Elsa je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Barberino di Val d'Elsa

další hotely Barberino di Val dʼElsa »
La Canonica Di Cortine: fotografie

La Canonica Di Cortine

V idylické, klidné místo v srdci krajiny Chianti, to soucitně rekonstruované starobylé toskánské hradu nabízí skvělý luxusní ubytování a ohromující původních prvků.

Hotel Semifonte: fotografie

Hotel Semifonte ****

Semifonte hotel nabízí pohodlné a prostorné pokoje s moderním komfortem balení včetně bezplatného Wi-Fi, to vše ve výborné místo pro poznávání oblasti Chianti.

Villa San Filippo: fotografie

Villa San Filippo ****

Sada na to má vlastní kopci s výhledem na jeden z nejvýznamnějších úchvatný výhled na toskánské krajiny, obklopené olivovými háji a vinicemi, vilu v blízkosti San Filippo Barberino Val d'Elsa je ideální útočiště pro zájemce o těší ...

Hotely Montespertoli

Montespertoli leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Montespertoli).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Montespertoli (navštivte průvodce hotely Montespertoli pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Montespertoli je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Montespertoli

další hotely Montespertoli »
Il Molino Del Ponte: fotografie

Il Molino Del Ponte ***

Hotel Residence Il Molino del Ponte je strategicky umístěn v Montespertoli v toskánském venkově, kde si můžete odpočinout na zahradě nebo soukromý bazén.

Castello Di Fezzana: fotografie

Castello Di Fezzana

Hrad Fezzana je Medicean hrad, postavený v 13. století, se nachází na krásném kopců v okolí Florencie, kde si můžete vychutnat různé kastelů a věže.

La Valle A Polvereto: fotografie

La Valle A Polvereto ***

Statek se nachází na vrcholu kopce v mimořádně krásné místo, jen kousek od starověkých Via Francigena a uvnitř Fiorentino Chianti a Chianti Classico.

Hotely Florence

Firenze leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Florence).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Firenze (navštivte průvodce hotely Firenze pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Firenze je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Firenze

další hotely Florence »
Bettoja Hotel Relais Certosa Firenze: fotografie

Bettoja Hotel Relais Certosa Firenze ****

Nachází se v rozmezí 15 akrů půdy a park-obklopené olivovým, borovice a duby, v tomto hotelu původně sloužil jako host čtvrtiny Certosa dei Galluzo kláštera v 1400.

Relais Amadeus: fotografie

Relais Amadeus

Relais Amadeus nabízí prostorné pokoje s vlastní koupelnou, nastavte na 2. a 3. patře typický florentské budova. Azienda Ospedaliera Meyer nemocnice je v blízkosti. Amadeus je jednoduchá a přitom elegantní.

Hotel Dèco: fotografie

Hotel Dèco **

Nastavte mezi Santa Maria Novella Railway Station a majestátní Duomo, Hotel Deco nabízí jednoduché, čisté ubytování a pohostinnou atmosféru v centru Florencie. Pěšky do města hlavní památky z pohodlí, 2-star Hotel ...

Hotely Montaione

Montaione leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Montaione).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Montaione (navštivte průvodce hotely Montaione pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Montaione je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Montaione

další hotely Montaione »
UNA Hotel Palazzo Mannaioni: fotografie

UNA Hotel Palazzo Mannaioni ****

Palazzo Mannaioni se nachází v historickém centru Montaione, malá středověká osada na vrcholu kopce, 341 metrů nad mořem pobyt v Palazzo Mannaioni a budete se asi 50 km od nejvýznamnějších uměleckých měst v Toskánsku, jako .. .

Fattoria Barbialla Nuova: fotografie

Fattoria Barbialla Nuova

Nastavte v 500 hektarů soukromé půdy, Fattoria Barbialla Nuova je selský dvůr, který produkuje hovězí maso, olivový olej, med a bílé lanýže. Jen 5 km od Montaione, je ideální pro milovníky přírody.

Il Sapito: fotografie

Il Sapito

Il Sapito je tradiční dům představovat velkou zahradu s bazénem a výhledem na toskánskou krajinu. Jedná se o 20-ti minut jízdy od středověkého města San Gimignano.

Hotely Firenze: rezervace ubytování

Poloha oblasti Firenze

– viz mapa Firenze »

Firenze leží v oblasti Toscana, Itálie.

Rezervace ubytování: Firenze – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Firenze, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Firenze.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Firenze Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Firenze – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Firenze. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.