3D mapa Terra Rossa

Satelitní mapa Terra Rossa

název bez diakritiky: Terra Rossa
správní zařazení: Firenze, Toscana, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 49' 0" North, 11° 16' 0" East

Terra Rossa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Terra RossaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Terra Rossa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Terra Rossa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Firenze, Toscana, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 49' 0" North, 11° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Terra Rossa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Terra Rossa

Hotely Terra Rossa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Terra Rossa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Terra Rossa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Terra Rossa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Terra Rossa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Terra Rossa

3D mapa Terra Rossa v Google Earth

satelitní 3D mapa Terra Rossa, Itálie

3D mapa Terra RossaGoogle Earth – podívejte se na Terra Rossa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Terra Rossa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Terra Rossa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Terra Rossa, Itálie v Google Earth »

Letiště Terra Rossa a okolí

Letiště ve městě Terra Rossa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Terra Rossa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Terra Rossa (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Terra Rossa a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Terra Rossa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Terra Rossa: textový odkaz

satelitní mapu Terra Rossa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Terra Rossa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Terra Rossa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Terra Rossa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Terra Rossa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Koutou v oblasti Madingo-Kayes, Kouilou, Konžská republika (Brazzaville)
  2. Ampiriky v oblasti Midongy-Sud, Fianarantsoa, Madagaskar
  3. Roquefere v oblasti Carcassonne, Aude, Languedoc-Roussillon, Francie
  4. Pizzighettone v oblasti Cremona, Lombardia, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.