loading

Toscana: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Toscana

Hotely Toscana – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Toscana. Další města v oblasti Toscana – viz mapa Toscana.

Rezervujte si hotel Toscana on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Toscana. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Marina di Pietrasanta

Marina di Pietrasanta leží v oblasti Lucca, Toscana, Itálie (viz mapa Marina di Pietrasanta).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Marina di Pietrasanta (navštivte průvodce hotely Marina di Pietrasanta pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Marina di Pietrasanta je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Marina di Pietrasanta

další hotely Marina di Pietrasanta »
Hotel Villa Barsanti: fotografie

Hotel Villa Barsanti **

Nalezeno na pobřeží Versilia, to 2-star, rodina-run hotel je nově zrekonstruované a nastavit v klidné a zelené plochy Marina di Pietrasanta, pouhých 100 metrů od pláže. Hotel poskytuje skvělé místo na turné Versilia.

Mondial Resort & Spa: fotografie

Mondial Resort & Spa ****

Nové Mondial Resort & SPA je moderní kombinaci šarmu a elegance v srdci Marina di Pietrasanta, zasazené mezi zelenou a modrou dřeva pobřeží.

Hotel Verdemare: fotografie

Hotel Verdemare ****

Hotel Verdemare je přibližně 200 metrů od pláže v Marina Di Pietrasanta. Nabízí pokoje s klimatizací a TV se satelitním příjmem, plus velká zahrada s panoramatickými terasami.

Hotely Chianciano Terme

Chianciano Terme leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Chianciano Terme).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Chianciano Terme (navštivte průvodce hotely Chianciano Terme pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Chianciano Terme je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Chianciano Terme

další hotely Chianciano Terme »
Albergo Margherita: fotografie

Albergo Margherita ***

Albergo Margherita nabízí kosmetické ošetření a jacuzzi v Chianciano Terme centru města. Jedná se o 5-minut chůze od centrálního náměstí Piazza Italia a města termální lázně.

Hotel Roma: fotografie

Hotel Roma ***

Hotel Roma je ideální pro ty z vás, kteří chtějí navštívit termální lázně. Set jen 150 metrů od náměstí Piazza Italia, všechno je jen kousek odtud.

Agriturismo La Provenca: fotografie

Agriturismo La Provenca

Val di Chiana a Val d'Orcia jsou spojeny cestou, která větry v zelené kopce v toskánské krajiny. Jedná se o relaxační nastavení Agriturismo Provenca.

Hotely San Gimignano

San Gimignano leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa San Gimignano).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely San Gimignano (navštivte průvodce hotely San Gimignano pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa San Gimignano je na samostatné stránce.

Vybrané hotely San Gimignano

další hotely San Gimignano »
B&B Il Chicchero: fotografie

B&B Il Chicchero

B & B Il Chicchero se odehrává v typické, starobylé toskánský chata, kompletně obnovena podle místních architektonických tradic, a proměnil v příjemné krajině bed and breakfast.

Hotel Casolare Le Terre Rosse: fotografie

Hotel Casolare Le Terre Rosse ***

Nachází se v těsné blízkosti historického Via Francigena po staré poutní cestě do Říma, tento rustikální hotel se může pochlubit prostornou okolní park a elegantní bazénu.

Agriturismo B&B I Pini: fotografie

Agriturismo B&B I Pini

Tento historický dům se nachází 800 metrů od centra San Gimignano. Vyznačuje se velkou zahradu s bazénem a panoramatickým výhledem na městské hradby. Parkování je zdarma. Zrekonstruované Agriturismo Hotel I Pini nabízí pokoje s LCD TV.

Hotely Lucca

Lucca leží v oblasti Lucca, Toscana, Itálie (viz mapa Lucca).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Lucca (navštivte průvodce hotely Lucca pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lucca je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Lucca

další hotely Lucca »
Hotel Villa La Principessa: fotografie

Hotel Villa La Principessa ****

Majestátní styl a elegantní design, aby naše šlechtické rezidence, která se nachází na úpatí kopců v okolí Lucca, neopakovatelné prostředí pro klidnou dovolenou.

Villa Romantiche Mura: fotografie

Villa Romantiche Mura

Nastavit jen pár kroků mimo slavných zdí Lucca a pouze 2 minuty 'chůze od historického centra města, Villa romantiche Mura v historické vile s okouzlujícími zahradami.

Villa Farneta: fotografie

Villa Farneta

Ponořen do zeleně středomořské nemovitosti se zahradou, olivovníků a cypřišů, Villa Farneta nabízí komplexní vybavení a klidné, okouzlující atmosféra.

Hotely Arezzo

Arezzo leží v oblasti Arezzo, Toscana, Itálie (viz mapa Arezzo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Arezzo (navštivte průvodce hotely Arezzo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Arezzo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Arezzo

další hotely Arezzo »
Cavaliere Palace Hotel: fotografie

Cavaliere Palace Hotel ****

Cavaliere Palace je elegantní hotel v centru starého města Arezzo, pouhých 100 metrů od vlakového nádraží a poblíž všech hlavních památek města.

Hotel Portici: fotografie

Hotel Portici ****

Sada na čtvrtém patře historické budovy, Hotel Portici je 150 metrů od vlakového nádraží Arezzo. Nabízí high-tech konferenční místnost a klimatizované pokoje s LCD TV a Wi-Fi.

Hotel Le Capanne: fotografie

Hotel Le Capanne ***

Hotel Le Capanne leží 5 km od města Arezzo a 400 m od jedné z nejvýznamnějších jezdecké centrum v Evropě, tzv. jezdecké středisko. Hotel má 16 pohodlných pokojů, každý s en-suite koupelnu.

Hotely Pisa

Pisa leží v oblasti Pisa, Toscana, Itálie (viz mapa Pisa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Pisa (navštivte průvodce hotely Pisa pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Pisa je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Pisa

další hotely Pisa »
Hotel Astor: fotografie

Hotel Astor **

Hotel Astor, která se nachází ve starém centru města Pisa, ve velmi klidné oblasti, je renovovaný hotel s snack bar, kde si můžete odpočinout, popíjení koktejlů nebo ochutnávka občerstvení.

Hotel Relais Dell'Orologio: fotografie

Hotel Relais Dell'Orologio *****

Relais Dell'Orologio je historický dům v 14. století zámek obnoven v elegantní a prestižní 5-hvězdičkový hotel, nacházející se v centru Pisy.

Abitalia Tower Plaza: fotografie

Abitalia Tower Plaza *****

Díky výhled na šikmou věž v Pise, 2 km daleko, klidné Tower Plaza je designový hotel s bazénem a střešní zahrada. Nabízí elegantní pokoje a apartmá.

Hotely Florence

Firenze leží v oblasti Firenze, Toscana, Itálie (viz mapa Florence).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Firenze (navštivte průvodce hotely Firenze pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Firenze je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Firenze

další hotely Florence »
Bettoja Hotel Relais Certosa Firenze: fotografie

Bettoja Hotel Relais Certosa Firenze ****

Nachází se v rozmezí 15 akrů půdy a park-obklopené olivovým, borovice a duby, v tomto hotelu původně sloužil jako host čtvrtiny Certosa dei Galluzo kláštera v 1400.

Relais Amadeus: fotografie

Relais Amadeus

Relais Amadeus nabízí prostorné pokoje s vlastní koupelnou, nastavte na 2. a 3. patře typický florentské budova. Azienda Ospedaliera Meyer nemocnice je v blízkosti. Amadeus je jednoduchá a přitom elegantní.

Hotel Dèco: fotografie

Hotel Dèco **

Nastavte mezi Santa Maria Novella Railway Station a majestátní Duomo, Hotel Deco nabízí jednoduché, čisté ubytování a pohostinnou atmosféru v centru Florencie. Pěšky do města hlavní památky z pohodlí, 2-star Hotel ...

Hotely Montecatini Terme

Montecatini Terme leží v oblasti Pistoia, Toscana, Itálie (viz mapa Montecatini Terme).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Montecatini Terme (navštivte průvodce hotely Montecatini Terme pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Montecatini Terme je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Montecatini Terme

další hotely Montecatini Terme »
Residence Charme Hotel: fotografie

Residence Charme Hotel **

Tyto jeden a 2 apartmánů odpočinek v centru známého lázeňského města Montecatini Terme.

Hotel Metropole: fotografie

Hotel Metropole ***

Pohodlně se nachází pouhých 200 metrů od centra města a pulzující, hotel je umístěn na okraji lidový termální park a lázně.

Grand Hotel & La Pace Spa: fotografie

Grand Hotel & La Pace Spa *****

Mistrovské dílo z 19. století toskánské architektury, tento hotel je nastaven na soukromém pozemku, který propůjčil svůj scenérie na filmy a inspirovala mnoho umělců.

Hotely Cortona

Cortona leží v oblasti Arezzo, Toscana, Itálie (viz mapa Cortona).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cortona (navštivte průvodce hotely Cortona pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cortona je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cortona

další hotely Cortona »
Hotel San Michele: fotografie

Hotel San Michele ****

Hotel San Michele se nachází uvnitř jedné z nejstarších budov Cortona, starobylé paláce Baldelli, strategicky umístěné přímo v centru města.

Villa di Piazzano: fotografie

Villa di Piazzano ****

Tento prastarý lovecký zámeček nabízí elegantní ubytování v Pergo, 10 minut autem od Cortona. Upravené zahrady patří terasa pro stolování pod širým nebem, bazén a panoramatické výhledy do krajiny.

Borgo Il Melone: fotografie

Borgo Il Melone ****

Il Borgo Melone je 3-ha komplex nabízí pokoje a apartmány nastavit v hezké zahradě. Toskánské krajiny obklopuje majetku a Cortona je jen 5-minute drive away.

Hotely Siena

Siena leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Siena).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Siena (navštivte průvodce hotely Siena pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Siena je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Siena

další hotely Siena »
Hotel Residence Il Testucchio: fotografie

Hotel Residence Il Testucchio ***

Hotel Residence Il Testucchio se vyznačuje příjemnou atmosférou bohaté střízlivý a rafinované elegance. To se nachází na okraji Siena, jednoho z nejvíce kvetoucí město během středověku.

Hotel Garden: fotografie

Hotel Garden ****

Relax v naší růžové zahradě, nebo náš velký venkovní bazén před spaním do prostorné místnosti, aby si názory Siena.

Villa Scacciapensieri: fotografie

Villa Scacciapensieri ****

Obklopen velkou zahradou a park, to čtyř-hvězdičkový hotel je ideální pro klienty, kteří hledají klidné, teplé a srdečné atmosféře a výbornou kuchyní.

Hotely Toscana: rezervace ubytování

Poloha oblasti Toscana

– viz mapa Toscana »

Toscana leží ve státě Itálie.

Rezervace ubytování: Toscana – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Toscana, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Toscana.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Toscana Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Toscana – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Toscana. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.