loading

Siena: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Siena

Hotely Siena – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Siena. Další města v oblasti Siena – viz mapa Siena.

Rezervujte si hotel Siena on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Siena. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Montepulciano

Montepulciano leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Montepulciano).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Montepulciano (navštivte průvodce hotely Montepulciano pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Montepulciano je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Montepulciano

další hotely Montepulciano »
Unaway Hotel Montepulciano Est: fotografie

Unaway Hotel Montepulciano Est ***

The Unaway Hotel Montepulciano Est kombinuje elegantní nábytek, pohodlné pokoje a příjemná obsluha je ideálním místem pro zastávku na své cestě. Tento moderní hotel funkce parku, hlídané parkoviště a prostorné garáži.

Poggio Alla Sala Resort: fotografie

Poggio Alla Sala Resort ****

Kombinací 18. století, jeho struktura s širokou škálu moderních komfortem, Poggio Alla Sala Resort je elegantní 4-star property ponořené do zeleně toskánské krajině Montepulciano.

Etruria Resort & Natural Spa: fotografie

Etruria Resort & Natural Spa ****

Etruria Resort se nachází v historické budově z roku 1800. Nabízí elegantní pokoje s rustikálním dojmem. Hosté mají volný vstup do venkovního bazénu a fitness centrum.

Hotely Castellina in Chianti

Castellina in Chianti leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Castellina in Chianti).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Castellina in Chianti (navštivte průvodce hotely Castellina in Chianti pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Castellina in Chianti je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Castellina in Chianti

další hotely Castellina in Chianti »
Hotel Colle Etrusco Salivolpi: fotografie

Hotel Colle Etrusco Salivolpi ***

Hotel Colle Etrusco Salivolpi je nedávno převeden statku nastavit u Castellina in Chianti v srdci Toskánska. Je ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat oblast.

Belvedere Di San Leonino: fotografie

Belvedere Di San Leonino ***

V krásné přírodní poloze v srdci Chianti, tento historický dům konverze sedí na operační vína farmě, nabízející krásnou zahradou a autentickou atmosféru.

Villa Casalecchi: fotografie

Villa Casalecchi ****

Vytvořených v rámci starověké bydlení sahající až do počátku 17. století-, vila nabízí klidné prostředí, s panoramatickým výhledem na okolní toskánské krajiny.

Hotely Radda in Chianti

Radda in Chianti leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Radda in Chianti).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Radda in Chianti (navštivte průvodce hotely Radda in Chianti pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Radda in Chianti je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Radda in Chianti

další hotely Radda in Chianti »
Palazzo San Niccolò: fotografie

Palazzo San Niccolò ****

V paláci se nachází v malebné Radda in Chianti, vzali za starých zdí, v srdci nádherné krajině uprostřed Siena kopci, lesy, hrozny a olivy, tam najdete Hotel San Niccolo, 4-hvězdičkový hotel, jen 30 minutes from ...

Relais Vignale: fotografie

Relais Vignale ****

Toto kouzelné země vila se datuje do 18. století. To byla pečlivě obnovena a nyní se může pochlubit řadou zařízení, plus nezapomenutelný výhled na toskánské krajiny.

My One Hotel Radda: fotografie

My One Hotel Radda ****

Užijte si teplé pohoštění v klidné, zelené srdce oblasti Chianti. My One Hotel Radda Vás zve strávit jedinečný pobyt v prastaré zemi Etrusků.

Hotely Gaiole in Chianti

Gaiole in Chianti leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Gaiole in Chianti).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Gaiole in Chianti (navštivte průvodce hotely Gaiole in Chianti pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Gaiole in Chianti je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Gaiole in Chianti

další hotely Gaiole in Chianti »
Hotel Villa La Grotta: fotografie

Hotel Villa La Grotta ****

Sídlí v luxusní zrekonstruované struktura původně postaven v 9. století, Hotel Villa La Grotta přehlíží slavné vinice Chianti a nabízí vynikající, typicky toskánské ubytování.

Le Corta Di San Giusto: fotografie

Le Corta Di San Giusto ****

Nachází se v srdci Toskánska, v oblasti Chianti Classico, Hotel Le Corta je ideální místo, kde lze odpočívat v klidu krásné přírody. V Le Corta, moderní elegance spojuje s toskánskými tradicionalismu.

Castello Di Spaltenna: fotografie

Castello Di Spaltenna ****

Spaltenna je starověký feudální vesnička se skládá z kostela se zvonicí je datováno 1000, zámek a přilehlé malé skupiny domů, nádhernou ukázkou středověkého stavitelství.

Hotely Pienza

Pienza leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Pienza).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Pienza (navštivte průvodce hotely Pienza pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Pienza je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Pienza

další hotely Pienza »
Hotel Corsignano: fotografie

Hotel Corsignano ****

Odsud nádherný výhled na údolí Orcia, tato rodina-run hotel je ideální základnu, z níž zažít kouzlo Pienza. Přátelský a profesionální personál udělá vše pro uspokojení každé vaše potřeby v průběhu vašeho pobytu.

Relais Il Chiostro Di Pienza: fotografie

Relais Il Chiostro Di Pienza ****

Kolik lidí může říct, že jsem zůstal v 15. století-klášter? Můžete-li si knihu Relais Chiostro di Pienza, půvabný hotel odehrává přímo v srdci Pienza.

Hotel I Due Cigni: fotografie

Hotel I Due Cigni ***

Hotel jsem Kvůli Cigni se odehrává v Sant'Albino, méně než 1 km od lázní v Montepulciano Terme, kde se vám bude líbit slevy. Bezplatné Wi-Fi. Budete mít volný vstup do bazénu 350 metrů od I díky Cigni.

Hotely Colle Val D'Elsa

Colle di Val d'Elsa leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Colle Val D'Elsa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Colle di Val d'Elsa (navštivte průvodce hotely Colle di Val d'Elsa pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Colle di Val d'Elsa je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Colle di Val d'Elsa

další hotely Colle Val D'Elsa »
Hotel Arnolfo: fotografie

Hotel Arnolfo ***

Arnolfo hotelu, který se nachází v historickém centru Colle Val d'Elsa v XVIth století, Palazzo Renieri, je druhé třídy hotel s pohodlným, velké pokoje, každý s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, minibarem, TV se satelitním příjmem (CNN, RTL , ...

Palazzo San Lorenzo: fotografie

Palazzo San Lorenzo ****

Palazzo San Lorenzo se nachází v středověké vesničky Colle di Val d'Elsa. Hotel nabízí wellness centrum, restaurace a pokoje s hydromasážní zařízení. San Lorenzo se datuje do 17. století.

San Lorenzo Apartments: fotografie

San Lorenzo Apartments

Sada na ideálním místě pro krátké výlety po Toskánsku, San Lorenzo Apartmány se nachází jen pár kroků od Colle Val D'Elsa's historického centra města. Je vybaven plně vybavené apartmány s moderním designem.

Hotely Siena

Siena leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Siena).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Siena (navštivte průvodce hotely Siena pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Siena je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Siena

další hotely Siena »
Hotel Residence Il Testucchio: fotografie

Hotel Residence Il Testucchio ***

Hotel Residence Il Testucchio se vyznačuje příjemnou atmosférou bohaté střízlivý a rafinované elegance. To se nachází na okraji Siena, jednoho z nejvíce kvetoucí město během středověku.

Hotel Garden: fotografie

Hotel Garden ****

Relax v naší růžové zahradě, nebo náš velký venkovní bazén před spaním do prostorné místnosti, aby si názory Siena.

Villa Scacciapensieri: fotografie

Villa Scacciapensieri ****

Obklopen velkou zahradou a park, to čtyř-hvězdičkový hotel je ideální pro klienty, kteří hledají klidné, teplé a srdečné atmosféře a výbornou kuchyní.

Hotely Monteriggioni

Monteriggioni leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Monteriggioni).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Monteriggioni (navštivte průvodce hotely Monteriggioni pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Monteriggioni je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Monteriggioni

další hotely Monteriggioni »
Agriturismo Biologico Antico Uliveto: fotografie

Agriturismo Biologico Antico Uliveto

Antico Uliveto je rodina-run ekologická farma s hektarů vinic, olivových hájů, rostlinných zahrady a sady. Užijte si relaxační krajiny break disk 20 minut 'z Monteriggioni a Siena.

Romantik Hotel Monteriggioni: fotografie

Romantik Hotel Monteriggioni ****

Romantik Hotel Monteriggioni se nachází v srdci oblasti Chianti, v obezděné středověké město Monteriggioni. Vyznačuje se velkou zahradu s bazénem a vinice. Každý pokoj má jedinečný design.

Borgo Gallinaio: fotografie

Borgo Gallinaio

Borgo Gallinaio je z 15. století, kamenné penzionu v Monteriggioni. Ponořený do 40-akr zahrada s olivovníky a duby, ale nabízí bazén a fitness centrum zdarma.

Hotely Chianciano Terme

Chianciano Terme leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa Chianciano Terme).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Chianciano Terme (navštivte průvodce hotely Chianciano Terme pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Chianciano Terme je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Chianciano Terme

další hotely Chianciano Terme »
Albergo Margherita: fotografie

Albergo Margherita ***

Albergo Margherita nabízí kosmetické ošetření a jacuzzi v Chianciano Terme centru města. Jedná se o 5-minut chůze od centrálního náměstí Piazza Italia a města termální lázně.

Hotel Roma: fotografie

Hotel Roma ***

Hotel Roma je ideální pro ty z vás, kteří chtějí navštívit termální lázně. Set jen 150 metrů od náměstí Piazza Italia, všechno je jen kousek odtud.

Agriturismo La Provenca: fotografie

Agriturismo La Provenca

Val di Chiana a Val d'Orcia jsou spojeny cestou, která větry v zelené kopce v toskánské krajiny. Jedná se o relaxační nastavení Agriturismo Provenca.

Hotely San Gimignano

San Gimignano leží v oblasti Siena, Toscana, Itálie (viz mapa San Gimignano).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely San Gimignano (navštivte průvodce hotely San Gimignano pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa San Gimignano je na samostatné stránce.

Vybrané hotely San Gimignano

další hotely San Gimignano »
B&B Il Chicchero: fotografie

B&B Il Chicchero

B & B Il Chicchero se odehrává v typické, starobylé toskánský chata, kompletně obnovena podle místních architektonických tradic, a proměnil v příjemné krajině bed and breakfast.

Hotel Casolare Le Terre Rosse: fotografie

Hotel Casolare Le Terre Rosse ***

Nachází se v těsné blízkosti historického Via Francigena po staré poutní cestě do Říma, tento rustikální hotel se může pochlubit prostornou okolní park a elegantní bazénu.

Agriturismo B&B I Pini: fotografie

Agriturismo B&B I Pini

Tento historický dům se nachází 800 metrů od centra San Gimignano. Vyznačuje se velkou zahradu s bazénem a panoramatickým výhledem na městské hradby. Parkování je zdarma. Zrekonstruované Agriturismo Hotel I Pini nabízí pokoje s LCD TV.

Hotely Siena: rezervace ubytování

Poloha oblasti Siena

– viz mapa Siena »

Siena leží v oblasti Toscana, Itálie.

Rezervace ubytování: Siena – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Siena, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Siena.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Siena Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Siena – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Siena. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.