loading

Veneto: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Veneto

Levné hotely Veneto – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Veneto. Další města v oblasti Veneto – viz mapa Veneto.

Rezervujte si levný hotel Veneto on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané levné hotely v oblíbených městech oblasti Veneto. Levné hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Levné hotely Mestre

Mestre leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Mestre).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Mestre (navštivte průvodce levné hotely Mestre pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mestre je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Mestre

další hotely Mestre »
Hotel San Carlo: fotografie

Hotel San Carlo **

Hotel San Carlo, nedávno rennovated se nachází v Mestre v centrální poloze, výhodné pro přístup dálnice, letiště a nádraží.

Hotel Guidi: fotografie

Hotel Guidi **

Hotel Guidi je umístěn v Mestre a přehlíží Canal SALSO, starobylé vodní cesty, která spojovala Benátky s pevninou. Set na Via Forte Maghera, Hotel Guidi je ve snadném dosahu z historického centra Benátek, pouhých 10 minut autobusem.

Hotel Primavera: fotografie

Hotel Primavera **

Hotel Primavera se nachází v Mestre, v blízkosti Ponte della Libert most, spojující vám historickém centru Benátek za 15 minut autobusem. Nabízí bezplatné parkoviště. Primavera Hotel se nachází 500 metrů od jedné z největších parků v Evropě, park San Giuliano.

Levné hotely Venice-Lido

Lido leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Venice-Lido).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Lido (navštivte průvodce levné hotely Lido pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lido je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Lido

další hotely Venice-Lido »
Hotel La Pergola di Venezia: fotografie

Hotel La Pergola di Venezia **

La Pergola je na ostrově Lido Benátky, v blízkosti stanice vaporetto člun pro Benátky pevnině. Nabízí moderní pokoje, velká sluneční terasa a vlastní zahrada s altánem.

Villa Albertina: fotografie

Villa Albertina **

Villa Albertina je okouzlující 2-hvězdičkový hotel v centru Benátek Lido, v blízkosti pláže, kasino Benátky, Benátky Mezinárodní filmový festival, veřejná doprava a parníček stanic.

Hotel Villa Stella: fotografie

Hotel Villa Stella **

Nachází se v Quattro Fontane, centrální oblast Benátky Lido, Hotel Villa Stella je jen 200 metrů od Palazzo del Cinema, a 1,5 km od hlavního nádraží parníček.

Levné hotely Venice

Venezia leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Venice).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Venezia (navštivte průvodce levné hotely Venezia pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Venezia je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Venezia

další hotely Venice »
Hotel Basilea Dipendenza: fotografie

Hotel Basilea Dipendenza **

Tento 2-hvězdičkový hotel se nachází v jedné z mála zbývajících tradičních rezidenčních čtvrtí v centru Benátek, jen pár minut chůze od vlakového nádraží a Piazzale Roma car park.

Hotel Zecchini: fotografie

Hotel Zecchini **

Hotel Zecchini je perfektní však máte v plánu dorazit v Benátkách, vedle vlakového a autobusového nádraží a poblíž trajektu terminálu a parkoviště na Piazzale Roma. Recepce v Zecchini hotelu je otevřena 24-hodin denně.

Hotel Serenissima: fotografie

Hotel Serenissima **

Nachází se v centrální části Benátky, Hotel Serenissima nabízí výbornou polohu, profesionální servis, bezplatné Wi-Fi a internetový koutek. Sv. Marka náměstí je jen 5 minut chůze od hotelu. Pokoje jsou elegantní a zařízené v typickém benátském stylu.

Levné hotely Marghera

Marghera leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Marghera).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Marghera (navštivte průvodce levné hotely Marghera pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Marghera je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Marghera

další hotely Marghera »
Hotel Martello: fotografie

Hotel Martello **

Nachází se 500 metrů od vlakového nádraží Mestre, Hotel Martello nabízí bezplatné parkoviště, vzduch-stabilizuje pokoje a skvělé spojení do historického centra Benátek s autobusová zastávka jen 200 metrů od hotelu.

Al Piccolo Hotel: fotografie

Al Piccolo Hotel **

Nastavit v Marghera, Piccolo Hotel se nachází pouhých 100 metrů od autobusového nádraží pro autobusy do Benátek a letiště Marco Polo. Nabízí parkování zdarma, bezplatné Wi-Fi a klimatizovaných pokojů, každý s vlastní koupelnou.

Nuova Aurora: fotografie

Nuova Aurora **

Nuova Aurora se nachází v Marghera, na pevnině naproti Benátky, 10-minut jízdy autobusem. Nabízí bezplatné parkoviště, a vzduch-stabilizuje pokojů s TV a koupelnou.

Levné hotely Bardolino

Bardolino leží v oblasti Verona, Veneto, Itálie (viz mapa Bardolino).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Bardolino (navštivte průvodce levné hotely Bardolino pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bardolino je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Bardolino

další hotely Bardolino »
Hotel Venezia: fotografie

Hotel Venezia **

Set příjemnou 10-minutové chůze od historického centra docela Bardolino to, Hotel Venezia nabízí příjemné, levné ubytování a krásná jezera zobrazení méně než 100 metrů od jezera Garda.

Hotel Maximilian: fotografie

Hotel Maximilian **

Hotel Maximilian je pouhých 100 metrů od břehu jezera Lago di Garda v klidné, zelené plochy mezi Cisano a Bardolino. Můžete si vychutnat nádherný výhled z terasy. Všechny pokoje hotelu Maximilian to mají satelitní TV a klimatizaci.

Hotel Villa Katy: fotografie

Hotel Villa Katy **

Hotel Villa Katy je přátelský, rodinný hotel, pouhých 20 metrů od pláže a malebné jezerní promenády. Je vybaven velkým, zahrada a panoramatické střešní terase.

Levné hotely Torri del Benaco

Torri del Benaco leží v oblasti Verona, Veneto, Itálie (viz mapa Torri del Benaco).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Torri del Benaco (navštivte průvodce levné hotely Torri del Benaco pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Torri del Benaco je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Torri del Benaco

další hotely Torri del Benaco »
Hotel Garden: fotografie

Hotel Garden **

Tento rodinný hotel se nachází v přední části veřejné pláži u jezera Lago di Garda, 1 km jižně od Torri del Benaco. Všechny pokoje nabízejí jednoduché satelitní TV a Wi-Fi. Parkování je také zdarma.

Hotel Al Castello: fotografie

Hotel Al Castello **

Hotel Al Castello se nachází v blízkosti vše, co potřebujete v Torri del Benaco. Autobusová zastávka je pár kroků od hotelu je přístaviště trajektů je poblíž pláže a historického centra jsou v docházkové vzdálenosti.

Hotel Villa Tiziana: fotografie

Hotel Villa Tiziana **

Hotel Villa Tiziana je panoramatický výhled na jezero Garda, jen 2 minuty pěšky od pláže. K dispozici je venkovní bazén se sluneční terasou a bezplatné Wi-Fi a kol.

Levné hotely Malcesine

Malcesine leží v oblasti Verona, Veneto, Itálie (viz mapa Malcesine).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Malcesine (navštivte průvodce levné hotely Malcesine pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Malcesine je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Malcesine

další hotely Malcesine »
Casa Antonelli: fotografie

Casa Antonelli **

Casa Antonelli se nachází 1,5 km od historického centra Malcesine a nabízí bezplatné parkování. Střešní terasa nabízí výhled na jezero Garda a zdarma půjčovna kol je k dispozici. Pokoje v Antonelli mají hory nebo výhled na jezero.

Albergo San Remo: fotografie

Albergo San Remo **

Jen 3 km od centra Malcesine, Albergo San Remo je malý, 2-hvězdičkový hotel v rodině-atmosféru. Užijte si dostupné pokoje a apartmány na pobřeží jezera Garda. Albergo San Remo pyšní výbornou polohu přímo u jezera.

Hotel Casa Serena: fotografie

Hotel Casa Serena **

Casa Serena Hotel leží jen 800 metrů od historického centra Malcesine, které můžete dostat na procházce krásná jezera-shore promenáda.

Levné hotely Peschiera del Garda

Peschiera del Garda leží v oblasti Verona, Veneto, Itálie (viz mapa Peschiera del Garda).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Peschiera del Garda (navštivte průvodce levné hotely Peschiera del Garda pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Peschiera del Garda je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Peschiera del Garda

další hotely Peschiera del Garda »
La Nuvola Albergo: fotografie

La Nuvola Albergo **

La Nuvola je v Peschiera del Garda, 150 metrů od vlakového nádraží a raketoplány do zábavního parku Gardaland. Nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi.

Hotel San Benedetto: fotografie

Hotel San Benedetto **

Hotel San Benedetto se nachází na pouhé 3 km od Gardaland, 200 m od Lago di Garda a 800 m od centra města.

Hotel Vecchio Viola: fotografie

Hotel Vecchio Viola **

Jen 400 metrů od břehu jezera Garda, Hotel Vecchio Viola nabízí bezplatné parkování v historickém centru města Peschiera del Garda je. Free Wi-Fi je k dispozici v hotelové hale. Všechny Vecchio Viola pokoje jsou klimatizované a mají podlahy s kobercem.

Levné hotely Lido di Jesolo

Lido di Iesolo leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Lido di Jesolo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Lido di Iesolo (navštivte průvodce levné hotely Lido di Iesolo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lido di Iesolo je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Lido di Iesolo

další hotely Lido di Jesolo »
Hotel Mazzini: fotografie

Hotel Mazzini **

Hotel nabízí renovované Mazzini, vzduch-stabilizuje pokojů s bezplatným Wi-Fi a novou koupelnu v oblíbeném přímořském letovisku Lido di Jesolo. V restauraci se podávají různé pokrmy italské a pizza.

Hotel Malibran: fotografie

Hotel Malibran **

Tento rodinný hotel se nachází přímo na nábřeží v Lido di Jesolo, 200 metrů od centrálního náměstí Piazza Mazzini. Je vybaven bar s občerstvením a nápoji terasa porce od rána do noci. Většina pokojů v hotelu Malibran nabízejí výhled na moře.

Hotel Amalfi: fotografie

Hotel Amalfi **

Stanoveny v rámci největší pěší zóna v Evropě, mezi Piazza Marina a Piazza Nember, v hotelu je 50 metrů od moře a téměř všechny místní obchody a butiky.

Levné hotely Verona

Verona leží v oblasti Verona, Veneto, Itálie (viz mapa Verona).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Verona (navštivte průvodce levné hotely Verona pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Verona je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Verona

další hotely Verona »
Hotel Cavour: fotografie

Hotel Cavour **

Hotel Cavour se nachází v historické budově se nachází v centru Verony, pouhých 400 metrů od Castelvecchio mostu. Nabízí výbornou polohu plný obchodů a restaurací, společné čtení místnost, pokoje s vlastní koupelnou.

Residence Hotel Castelvecchio: fotografie

Residence Hotel Castelvecchio **

Na břehu řeky Adige, s výhledem na Castelvecchio Bridge, Residence Hotel Castelvecchio skládá ze 2 budov, z nichž jedna je Palazzo Canossa se datuje do 16. století.

Hotel Siena: fotografie

Hotel Siena **

Hotel Siena je nastaveno na tiché boční ulici se ve výhodné oblasti na půli cesty mezi Verona historického centra a vlakového nádraží. Vychutnejte si výborné dopravní spojení a přátelské služby.

Levné hotely Veneto: rezervace ubytování

Poloha oblasti Veneto

– viz mapa Veneto »

Veneto leží ve státě Itálie.

Rezervace ubytování: Veneto – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Veneto, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled levných hotelů v oblasti Veneto.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Veneto Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Veneto. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.