loading

Venezia: levné hotely – rezervujte si levný hotel v oblasti Venezia

Levné hotely Venezia – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Venezia. Další města v oblasti Venezia – viz mapa Venezia.

Rezervujte si hotel Venezia on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané levné hotely v oblíbených městech oblasti Venezia. Levné hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Levné hotely Bibione

Bibione leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Bibione).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Bibione (navštivte průvodce levné hotely Bibione pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Bibione je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Bibione

další hotely Bibione »
Hotel Hiki: fotografie

Hotel Hiki **

Jen 200 metrů od písečné pláže, Hotel hiki je v Bibione Pineda, 5-minut chůze od centra města. Nabízí parkování zdarma, bezplatné Wi-Fi a 3.000 m² zařízené zahrady. Hiki restaurace se specializuje na italské a mezinárodní kuchyně.

Alla Pergola: fotografie

Alla Pergola **

Toto klidné, rodina-run hotel nabízí útulné prostředí v klidné oblasti v blízkosti centra Bibione na pobřeží Jaderského moře. Set mezi historickými Terst a proslulý pobřežního města Jesolo, Alla Pergola je pouze 1 km od oblíbené pláže v Bibione.

Hotel Playa: fotografie

Hotel Playa **

Jen 30 metrů od své soukromé pláže v centru Bibione, Hotel Playa nabízí klasické klimatizované pokoje. Jeden volný lehátku / lehátko a slunečník jsou uspořádány na pláži, zatímco sladké i slané snídaně se podává denně.

Levné hotely Marghera

Marghera leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Marghera).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Marghera (navštivte průvodce levné hotely Marghera pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Marghera je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Marghera

další hotely Marghera »
Hotel Martello: fotografie

Hotel Martello **

Nachází se 500 metrů od vlakového nádraží Mestre, Hotel Martello nabízí bezplatné parkoviště, vzduch-stabilizuje pokoje a skvělé spojení do historického centra Benátek s autobusová zastávka jen 200 metrů od hotelu.

Al Piccolo Hotel: fotografie

Al Piccolo Hotel **

Nastavit v Marghera, Piccolo Hotel se nachází pouhých 100 metrů od autobusového nádraží pro autobusy do Benátek a letiště Marco Polo. Nabízí parkování zdarma, bezplatné Wi-Fi a klimatizovaných pokojů, každý s vlastní koupelnou.

Nuova Aurora: fotografie

Nuova Aurora **

Nuova Aurora se nachází v Marghera, na pevnině naproti Benátky, 10-minut jízdy autobusem. Nabízí bezplatné parkoviště, a vzduch-stabilizuje pokojů s TV a koupelnou.

Levné hotely Dolo

Dolo leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Dolo).

Seznam hotelů Dolo . Podrobná satelitní mapa Dolo je na samostatné stránce.

Levné hotely Dolo

levné hotely Dolo »
Hotel Casa A Colori: fotografie

Hotel Casa A Colori **

Casa Colori je 10-minutové chůze od centra města Dolo, jednu hodinu jízdy autem od Verona a Vicenza. Nabízí bezplatné parkování a pokoje s výhledem do zahrady v okolí hotelu.

Hotel Alla Villa Fini: fotografie

Hotel Alla Villa Fini **

Nastavit v Dolo, Hotel Alla Villa Fini čelí řeky Brenta. Tato vlastnost byla přeprava stanice v 1600 a nyní nabízí 400 m² zahrady, tradiční restaurace a bezplatné parkoviště.

Albergo Alla Campana: fotografie

Albergo Alla Campana **

V srdci Dolo, tohoto tradičního,-rodinný hotel se nachází na Riviera del Brenta, na půli cesty mezi Padově a Benátkách, s velkou přístup do regionu, hlavní silniční síť.

Levné hotely Oriago Di Mira

Maerne leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Oriago Di Mira).

Seznam hotelů Maerne . Podrobná satelitní mapa Maerne je na samostatné stránce.

Levné hotely Maerne

levné hotely Oriago Di Mira »
Locanda Il Burchiello: fotografie

Locanda Il Burchiello **

Il Burchiello je nastaven na řece Brenta. Je obklopen zahradou s relaxační stoly a židle na břehu Vltavy. Poskytuje bezplatné Wi-Fi. Zdobené klasickým nábytkem, pokoje jsou vybaveny klimatizací a TV.

Hotel Vettore Dal 1947: fotografie

Hotel Vettore Dal 1947 *

Proč si nechat auto u hotelu zdarma Vettore je parkoviště a chytit autobus do Benátek za pouhých 20 minut? Set v Oriago, Vettore výhled na řeku Brenta. Všechny pokoje mají TV, bezplatné Wi-Fi, a to buď soukromé nebo společná koupelna.

Levné hotely Cavallino

Cavallino leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Cavallino).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Cavallino (navštivte průvodce levné hotely Cavallino pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cavallino je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Cavallino

další hotely Cavallino »
Hotel Cavallino Bianco: fotografie

Hotel Cavallino Bianco **

Pobyt v hotelu Cavallino Bianco a budete mít jen pár kilometrů od Benátek a jeho umělecké poklady, a jen 15 minut 'jízdy autem z Assisi a jeho okolí.

Blue Moon Fiammingo: fotografie

Blue Moon Fiammingo **

The Blue Moon Fiammingo je přátelský, rodina-run hotel. Je stanovena pouhých 100 metrů od pláže, v centru oblíbeného letoviska Cavallino.

Albergo Rosa: fotografie

Albergo Rosa **

Albergo Rosa se nachází na pobřeží Cavallino, 50 m od pláže a nabízí komfortní ubytování a chutné potraviny. Jeho restaurace, která slouží regionální a národní kuchyně, funkce zvláštní pozornost při volbě svých výrobků.

Levné hotely Venice

Venezia leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Venice).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Venezia (navštivte průvodce levné hotely Venezia pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Venezia je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Venezia

další hotely Venice »
Hotel Basilea Dipendenza: fotografie

Hotel Basilea Dipendenza **

Tento 2-hvězdičkový hotel se nachází v jedné z mála zbývajících tradičních rezidenčních čtvrtí v centru Benátek, jen pár minut chůze od vlakového nádraží a Piazzale Roma car park.

Hotel Zecchini: fotografie

Hotel Zecchini **

Hotel Zecchini je perfektní však máte v plánu dorazit v Benátkách, vedle vlakového a autobusového nádraží a poblíž trajektu terminálu a parkoviště na Piazzale Roma. Recepce v Zecchini hotelu je otevřena 24-hodin denně.

Hotel Serenissima: fotografie

Hotel Serenissima **

Nachází se v centrální části Benátky, Hotel Serenissima nabízí výbornou polohu, profesionální servis, bezplatné Wi-Fi a internetový koutek. Sv. Marka náměstí je jen 5 minut chůze od hotelu. Pokoje jsou elegantní a zařízené v typickém benátském stylu.

Levné hotely Lido di Jesolo

Lido di Iesolo leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Lido di Jesolo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Lido di Iesolo (navštivte průvodce levné hotely Lido di Iesolo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lido di Iesolo je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Lido di Iesolo

další hotely Lido di Jesolo »
Hotel Mazzini: fotografie

Hotel Mazzini **

Hotel nabízí renovované Mazzini, vzduch-stabilizuje pokojů s bezplatným Wi-Fi a novou koupelnu v oblíbeném přímořském letovisku Lido di Jesolo. V restauraci se podávají různé pokrmy italské a pizza.

Hotel Malibran: fotografie

Hotel Malibran **

Tento rodinný hotel se nachází přímo na nábřeží v Lido di Jesolo, 200 metrů od centrálního náměstí Piazza Mazzini. Je vybaven bar s občerstvením a nápoji terasa porce od rána do noci. Většina pokojů v hotelu Malibran nabízejí výhled na moře.

Hotel Amalfi: fotografie

Hotel Amalfi **

Stanoveny v rámci největší pěší zóna v Evropě, mezi Piazza Marina a Piazza Nember, v hotelu je 50 metrů od moře a téměř všechny místní obchody a butiky.

Levné hotely Caorle

Caorle leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Caorle).

Seznam hotelů Caorle . Podrobná satelitní mapa Caorle je na samostatné stránce.

Levné hotely Caorle

levné hotely Caorle »
Hotel Negretto: fotografie

Hotel Negretto **

Přímo na nábřeží, hotel nabízí zdarma Negretto soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi ve všech veřejných prostorách. Má typickou restauraci, pestrá snídaně a klimatizované pokoje s vlastní koupelnou.

Hotel Esperia: fotografie

Hotel Esperia *

Se nachází v klidné vilové čtvrti, Hotel Esperia se nachází 500 metrů od centra Caorle a 100 metrů od vlastní soukromé pláže. À la carte restaurace nabízí mezinárodní i místní kuchyně. Pokoje jsou klimatizované a jednoduše zařízené.

Hotel Fabris: fotografie

Hotel Fabris *

Jen 50 metrů od své vlastní pláže, je hotel Fabris nachází v klidné oblasti v Caorle. Rodinný a nedávno zrekonstruovaný, nabízí jednoduché klimatizované pokoje, bez kol a restaurace.

Levné hotely Mestre

Mestre leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Mestre).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Mestre (navštivte průvodce levné hotely Mestre pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mestre je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Mestre

další hotely Mestre »
Hotel San Carlo: fotografie

Hotel San Carlo **

Hotel San Carlo, nedávno rennovated se nachází v Mestre v centrální poloze, výhodné pro přístup dálnice, letiště a nádraží.

Hotel Guidi: fotografie

Hotel Guidi **

Hotel Guidi je umístěn v Mestre a přehlíží Canal SALSO, starobylé vodní cesty, která spojovala Benátky s pevninou. Set na Via Forte Maghera, Hotel Guidi je ve snadném dosahu z historického centra Benátek, pouhých 10 minut autobusem.

Hotel Primavera: fotografie

Hotel Primavera **

Hotel Primavera se nachází v Mestre, v blízkosti Ponte della Libert most, spojující vám historickém centru Benátek za 15 minut autobusem. Nabízí bezplatné parkoviště. Primavera Hotel se nachází 500 metrů od jedné z největších parků v Evropě, park San Giuliano.

Levné hotely Venice-Lido

Lido leží v oblasti Venezia, Veneto, Itálie (viz mapa Venice-Lido).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Lido (navštivte průvodce levné hotely Lido pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lido je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Lido

další hotely Venice-Lido »
Hotel La Pergola di Venezia: fotografie

Hotel La Pergola di Venezia **

La Pergola je na ostrově Lido Benátky, v blízkosti stanice vaporetto člun pro Benátky pevnině. Nabízí moderní pokoje, velká sluneční terasa a vlastní zahrada s altánem.

Villa Albertina: fotografie

Villa Albertina **

Villa Albertina je okouzlující 2-hvězdičkový hotel v centru Benátek Lido, v blízkosti pláže, kasino Benátky, Benátky Mezinárodní filmový festival, veřejná doprava a parníček stanic.

Hotel Villa Stella: fotografie

Hotel Villa Stella **

Nachází se v Quattro Fontane, centrální oblast Benátky Lido, Hotel Villa Stella je jen 200 metrů od Palazzo del Cinema, a 1,5 km od hlavního nádraží parníček.

Levné hotely Venezia: rezervace ubytování

Poloha oblasti Venezia

– viz mapa Venezia »

Venezia leží v oblasti Veneto, Itálie.

Rezervace ubytování: Venezia – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Venezia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Venezia.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Venezia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Venezia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.