3D mapa Bassano del Grappa

Satelitní mapa Bassano del Grappa

název bez diakritiky: Bassano del Grappa
správní zařazení: Vicenza, Veneto, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 46' 0" North, 11° 44' 0" East

Bassano del Grappa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bassano del GrappaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bassano del Grappa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bassano del Grappa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vicenza, Veneto, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 46' 0" North, 11° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bassano del Grappa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bassano del Grappa

Hotely Bassano del Grappa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bassano del Grappa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bassano del Grappa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bassano del Grappa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bassano del Grappa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Bassano del Grappa

3D mapa Bassano del Grappa v Google Earth

satelitní 3D mapa Bassano del Grappa, Itálie

3D mapa Bassano del GrappaGoogle Earth – podívejte se na Bassano del Grappa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bassano del Grappa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bassano del Grappa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bassano del Grappa, Itálie v Google Earth »

Letiště Bassano del Grappa a okolí

Letiště ve městě Bassano del Grappa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bassano del Grappa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bassano del Grappa (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bassano del Grappa a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bassano del Grappa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bassano del Grappa: textový odkaz

satelitní mapu Bassano del Grappa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bassano del Grappa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bassano del Grappa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bassano del Grappa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bassano del Grappa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saint-Germain-sur-Morin v oblasti Meaux, Seine-et-Marne, Ile-de-France, Francie
  2. Djaouame v oblasti Abeche, Ouaddai, Čad
  3. Cocal II v oblasti Chapadinha, Maranhao, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.