3D mapa Biriyya

Satelitní mapa Biriyya

název bez diakritiky: Biriyya
správní zařazení: Izrael, Asie
zeměpisná poloha: 32° 58' 55" North, 35° 29' 55" East

Biriyya a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BiriyyaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Biriyya. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Biriyya, administrativně je místo zařazeno do oblasti Izrael, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 58' 55" North, 35° 29' 55" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Biriyya v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Biriyya

Hotely Biriyya: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Biriyya: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Biriyya, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Biriyya Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Biriyya. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Biriyya

3D mapa Biriyya v Google Earth

satelitní 3D mapa Biriyya, Izrael

3D mapa BiriyyaGoogle Earth – podívejte se na Biriyya z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Biriyya dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Biriyya shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Biriyya, Izrael v Google Earth »

Letiště Biriyya a okolí

Letiště ve městě Biriyya a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Biriyya říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Biriyya (Izrael)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Biriyya a celou oblast Izrael. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Biriyya

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Biriyya: textový odkaz

satelitní mapu Biriyya: obrázkový odkaz

satelitní mapu Biriyya

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Biriyya: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Biriyya: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Biriyya: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Changsong v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Lookout v oblasti Manchester, Jamajka
  3. Vagen v oblasti Krokom Kommun, Jamtlands Lan, Švédsko
  4. Ovre Aleback v oblasti Morbylanga Kommun, Kalmar Lan, Švédsko
  5. Blitta v oblasti Sotouboua, Centre, Togo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.