3D mapa Kefar Pir`am

Satelitní mapa Kefar Pir`am

název bez diakritiky: Kefar Pir`am
správní zařazení: Izrael, Asie
zeměpisná poloha: 32° 59' 0" North, 35° 32' 0" East

Kefar Pir`am a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kefar Pir`amVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kefar Pir`am. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kefar Pir`am, administrativně je místo zařazeno do oblasti Izrael, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 59' 0" North, 35° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kefar Pir`am v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kefar Pir`am

Hotely Kefar Pir`am: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kefar Pir`am: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kefar Pir`am, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kefar Pir`am Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kefar Pir`am. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kefar Pir`am

3D mapa Kefar Pir`am v Google Earth

satelitní 3D mapa Kefar Pir`am, Izrael

3D mapa Kefar Pir`amGoogle Earth – podívejte se na Kefar Pir`am z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kefar Pir`am dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kefar Pir`am shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kefar Pir`am, Izrael v Google Earth »

Letiště Kefar Pir`am a okolí

Letiště ve městě Kefar Pir`am a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kefar Pir`am říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kefar Pir`am (Izrael)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kefar Pir`am a celou oblast Izrael. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kefar Pir`am

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kefar Pir`am: textový odkaz

satelitní mapu Kefar Pir`am: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kefar Pir`am

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kefar Pir`am: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kefar Pir`am: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kefar Pir`am: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Killough v oblasti Wicklow, East, Irsko
  2. Rute v oblasti Klagenfurt-Land, Karnten, Rakousko
  3. Bobingen an der Rems v oblasti Ostalbkreis, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo
  4. Egunbambi v oblasti Ayedaade, Osun, Nigérie
  5. Byanamira v oblasti Nyabushozi, Mbarara, Uganda
  6. Tonokorimachi v oblasti Miyazaki, Kyushu, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.