3D mapa Qiryat Sara

Satelitní mapa Qiryat Sara

název bez diakritiky: Qiryat Sara
správní zařazení: Izrael, Asie
zeměpisná poloha: 32° 59' 0" North, 35° 30' 0" East

Qiryat Sara a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Qiryat SaraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qiryat Sara. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qiryat Sara, administrativně je místo zařazeno do oblasti Izrael, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 59' 0" North, 35° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qiryat Sara v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qiryat Sara

Hotely Qiryat Sara: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qiryat Sara: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qiryat Sara, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qiryat Sara Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qiryat Sara. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qiryat Sara

3D mapa Qiryat Sara v Google Earth

satelitní 3D mapa Qiryat Sara, Izrael

3D mapa Qiryat SaraGoogle Earth – podívejte se na Qiryat Sara z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qiryat Sara dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qiryat Sara shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qiryat Sara, Izrael v Google Earth »

Letiště Qiryat Sara a okolí

Letiště ve městě Qiryat Sara a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qiryat Sara říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qiryat Sara (Izrael)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qiryat Sara a celou oblast Izrael. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qiryat Sara

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qiryat Sara: textový odkaz

satelitní mapu Qiryat Sara: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qiryat Sara

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qiryat Sara: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qiryat Sara: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qiryat Sara: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Amma v oblasti Meknes, Centre Sud, Maroko
  2. Muhammad Log v oblasti Gwadar, Baluchistan, Pákistán
  3. Keutchira v oblasti Munshiganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.