3D mapa Rosh Pinna

Satelitní mapa Rosh Pinna

název bez diakritiky: Rosh Pinna
správní zařazení: Izrael, Asie
zeměpisná poloha: 32° 58' 0" North, 35° 32' 0" East

Rosh Pinna a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rosh PinnaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rosh Pinna. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rosh Pinna, administrativně je místo zařazeno do oblasti Izrael, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 58' 0" North, 35° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rosh Pinna v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rosh Pinna

Hotely Rosh Pinna: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rosh Pinna: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rosh Pinna, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rosh Pinna Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rosh Pinna. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Rosh Pinna

3D mapa Rosh Pinna v Google Earth

satelitní 3D mapa Rosh Pinna, Izrael

3D mapa Rosh PinnaGoogle Earth – podívejte se na Rosh Pinna z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rosh Pinna dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rosh Pinna shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rosh Pinna, Izrael v Google Earth »

Letiště Rosh Pinna a okolí

Letiště ve městě Rosh Pinna a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rosh Pinna říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rosh Pinna (Izrael)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rosh Pinna a celou oblast Izrael. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rosh Pinna

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rosh Pinna: textový odkaz

satelitní mapu Rosh Pinna: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rosh Pinna

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rosh Pinna: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rosh Pinna: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rosh Pinna: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Habung-ni v oblasti Kyonggi-Do, Korejská republika
  2. Wagir v oblasti Sidoarjo, Jawa Timur, Indonésie
  3. Cesme v oblasti Izmir, Turecko
  4. Yatiyana v oblasti Western, Srí Lanka
  5. Little Oak v oblasti Pike County, Alabama, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.