3D mapa Ẕefat

Satelitní mapa Ẕefat

název bez diakritiky: Zefat
správní zařazení: Izrael, Asie
zeměpisná poloha: 32° 58' 0" North, 35° 29' 40" East

Ẕefat a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ZefatVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ẕefat. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Zefat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Izrael, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 58' 0" North, 35° 29' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ẕefat v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ẕefat

Hotely Ẕefat: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ẕefat: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ẕefat, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ẕefat Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ẕefat. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ẕefat

3D mapa Ẕefat v Google Earth

satelitní 3D mapa Ẕefat, Izrael

3D mapa ẔefatGoogle Earth – podívejte se na Ẕefat z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ẕefat dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ẕefat shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ẕefat, Izrael v Google Earth »

Letiště Ẕefat a okolí

Letiště ve městě Ẕefat a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ẕefat říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ẕefat (Izrael)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ẕefat a celou oblast Izrael. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ẕefat

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ẕefat: textový odkaz

satelitní mapu Ẕefat: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ẕefat

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ẕefat: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ẕefat: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ẕefat: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Osinovka v oblasti Gorkovskiy rayon, Omskaya Oblast, Rusko
  2. Drom v oblasti Tipperary, Mid West, Irsko
  3. Yelantsy v oblasti Olkhonskiy rayon, Irkutskaya Oblast, Rusko
  4. Uttar Shisha v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  5. Rik'iy v oblasti North Wello, Amhara, Etiopie
  6. Ban Hua Sakae v oblasti Prachin Buri, Central, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.