loading

Chubu: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Chubu

Hotely Chubu – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Chubu. Další města v oblasti Chubu – viz mapa Chubu.

Rezervujte si hotel Chubu on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Chubu. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Suwa

Suwa leží v oblasti Nagano, Chubu, Japonsko (viz mapa Suwa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Suwa (navštivte průvodce hotely Suwa pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Suwa je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Suwa

další hotely Suwa »
Hamanoyu: fotografie

Hamanoyu ****

Jen 5-minut chůze od JR Kami-Suwa stanice, Hamanoyu nabízí japonský styl pokojů s tatami-mat podlahy, bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách a veřejné lázně. Bezplatné parkování je k dispozici.

Hotel Saginoyu: fotografie

Hotel Saginoyu ***

Jen přes ulici od jezera Suwa, Hotel Saginoyu nabízí teplé jarní koupel, tradiční multi-kurz večeře a čajový salonek. Klimatizované pokoje mají zeleného čaje a vlastní koupelnou s vanou.

Suwa Lakeside Hotel: fotografie

Suwa Lakeside Hotel ***

Sada na scénické Suwa Lake, Lakeside Hotel nabízí veřejnosti zřídelní lázeň, sauna a masáže. Jednoduše zařízené pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a plnou koupelnu.

Hotely Kofu

Kōfu leží v oblasti Yamanashi, Chubu, Japonsko (viz mapa Kofu).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kofu (navštivte průvodce hotely Kōfu pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kofu je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kofu

další hotely Kofu »
Kofu Hotel: fotografie

Kofu Hotel ***

Díky masáže, bezplatné Wi-Fi a pít automaty, Kofu Hotel je jen 5 minut chůze od stanice Kofu. Má 24 hodin denně a nabízí čistírna služby.

Hotel Danrokan: fotografie

Hotel Danrokan ***

Danrokan Hotel nabízí teplé jarní koupel a více chody představovat japonské nebo francouzské kuchyně. Nabízí pokoje s zelené čaje a koupelnou, to je 700 metrů od vlakového nádraží JR Kofu.

Yumura Hotel: fotografie

Yumura Hotel ***

Nabízí vnitřní a venkovní hot-jarní koupele, bufetová restaurace a sauna, Yumura Hotel je 8 minut jízdy od vlakového nádraží JR Kofu. Pokoje jsou vybaveny LCD TV, bezplatné připojení na internet a vlastní vanu.

Hotely Ueda

Ueda leží v oblasti Nagano, Chubu, Japonsko (viz mapa Ueda).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ueda (navštivte průvodce hotely Ueda pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ueda je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ueda

další hotely Ueda »
Kashiwaya Honten: fotografie

Kashiwaya Honten ****

Se může pochlubit 4 hot-jarní koupele, "Nakai-san" osobní očekávané a tradiční Kaiseki večeře, Kashiwaya Honten je jen 1 minutu chůze od Kitamuki Kannon chrámu. Klimatizované japonském stylu pokoje mají vlastní sprchu a papírové plátna.

Rinsenro Kashiwaya Bessou: fotografie

Rinsenro Kashiwaya Bessou ****

Rinsenro Kashiwaya Bessou se nachází ve známém Bessho teplé pramenné oblasti a nabízí japonský styl ubytování s plochou obrazovkou. Hosté mohou relaxovat v horké jarní koupele s tatami (tkané, sláma) podlah nebo žádosti o masérské služby.

Mount View Hotel Asahikan: fotografie

Mount View Hotel Asahikan ***

In-pokoj večeře tradiční Kaiseki kuchyně a teplé jarní lázní s výhledem na zelené kopce čekají na Mount View Hotel Asahikan, 7 minut chůze od Bessho-Onsen nádraží.

Hotely Nozawa

Nosawa leží v oblasti Nagano, Chubu, Japonsko (viz mapa Nozawa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Nosawa (navštivte průvodce hotely Nosawa pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Nosawa je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Nosawa

další hotely Nozawa »
Naraya Ryokan: fotografie

Naraya Ryokan ***

Naraya Ryokan nabízí japonský styl ubytování v příjemném prostředí plném tradičních dřevěným nábytkem a staromódní Iriori krbem a vnitřní a venkovní hot-jarní koupele.

Nakajimaya Ryokan: fotografie

Nakajimaya Ryokan ***

Nakajimaya Ryokan je 5 minut chůze od zastávky Nozawa Onsen a 20 minut jízdy od Togari-Onsen nádraží. Nabízí ubytování v japonském stylu s vnitřní veřejných lázní, parkování zdarma a bezplatné Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách.

Kawamotoya: fotografie

Kawamotoya ***

Asi 10 minut chůze od Nozawa-Onsen Ski Resort, Kawamotoya nabízí japonský způsob pokoje s papírovými obrazovek, tatami-mat podlahy a tradiční futon lůžek. Je horké jarní koupele a podává snídaně a večeře v jídelně.

Hotely Hitoegane

Hitoegane leží v oblasti Gifu, Chubu, Japonsko (viz mapa Hitoegane).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hitoegane (navštivte průvodce hotely Hitoegane pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hitoegane je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hitoegane

další hotely Hitoegane »
Nakao Kougen Hotel: fotografie

Nakao Kougen Hotel ****

Se může pochlubit přírodní zřídelní lázně a panoramatický výhled na severu Alp Japonska, Kougen Hotel je 10 minut jízdy od Shin-Hodaka deník. Prostorné pokoje mají balkon s výhledem charakter.

Yukimurasaki: fotografie

Yukimurasaki ****

Nabízí pokoje s vyhřívaným tatami (tkané slámy), podlahy, soukromá zřídelní vanou a balkon s výhledem přírodě, zcela nekuřácké Yukimurasaki je 5 km od Lanová Shinhodaka. Parkování je zdarma.

Hotel Hotaka: fotografie

Hotel Hotaka ***

Díky 2-Michelin hvězdy veřejných hot-jarní koupel a krásný výhled na Severní Alpy Japonska, Hotel Hotaka je 5-minut chůze od stanice Shinhotaka Onsen. Pokoje jsou vybaveny celou koupelnu.

Hotely Myoko

Tomikura leží v oblasti Nagano, Chubu, Japonsko (viz mapa Myoko).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Tomikura (navštivte průvodce hotely Tomikura pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tomikura je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Tomikura

další hotely Myoko »
Kogakuro: fotografie

Kogakuro ***

Stojí v klidné krajině, Kogakuro nabízí příjemné japonském stylu pokoje s dostatkem denního světla. Je vybaven vnitřní a venkovní termální prameny, knihovny a útulný obývací pokoj s krbem.

Hotel Korakuso: fotografie

Hotel Korakuso ***

Pouhé 2 minuty chůze od Akakura Onsen Ski Resort, Korakuso nabízí v japonském stylu pokoje s dostatkem denního světla. Je vybaven vnitřní Vřídelní lázně, čajový salonek a bar. Hotel Korakuso je 10-minutové chůze od Okakura Tenshin Rokkakudo.

Kofukan: fotografie

Kofukan ***

Kofukan nabízí relaxační masáže, 3 zřídelní koupele a multi-kurz japonské večeře pouhé 4 km od Akakura Kanko Resort Ski Resort. Japonci pokoje mají výhled na hory a futon lůžek.

Hotely Nagano

Nagano leží v oblasti Nagano, Chubu, Japonsko (viz mapa Nagano).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Nagano (navštivte průvodce hotely Nagano pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Nagano je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Nagano

další hotely Nagano »
Nojiriko Hotel EL Bosco: fotografie

Nojiriko Hotel EL Bosco ****

Nachází se v Joshinetsu Kogen národního parku s výhledem na jezero Nojiri, Hotel El Bosco se může pochlubit 3 možnosti stravování a krásné přírodní pohledy. Prostorné pokoje mají velká okna obrazu a LCD TV.

Hotel Taigakukan: fotografie

Hotel Taigakukan ***

Asi 500 metrů od Happo-One Ski areál gondola stanice lanovky, Hotel Taigakukan nabízí teplé jarní lázně, restauraci a půjčovnu kol. Oba západní a japonském stylu pokoje jsou nabízeny, některé s vlastní koupelnou.

Hotel New Nagano: fotografie

Hotel New Nagano ***

Jen 5 minut chůze od vlakového nádraží JR Nagano, Hotel New Nagano nabízí ubytování s plochou obrazovkou a bezplatným připojením na internet. Volný ranní káva se podává v hotelové hale.

Hotely Takayama

Takayama leží v oblasti Gifu, Chubu, Japonsko (viz mapa Takayama).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Takayama (navštivte průvodce hotely Takayama pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Takayama je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Takayama

další hotely Takayama »
Hotel Associa Takayama Resort: fotografie

Hotel Associa Takayama Resort ****

Nachází se v japonském Alpách, Hotel Association Takayama Resort nabízí horké jarní koupele a pokoje s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. V hotelu je sauna, masáže, tenisové kurty.

Honjin Hiranoya Kachoan: fotografie

Honjin Hiranoya Kachoan ****

Nabízí zdarma kyvadlová doprava z vlakového nádraží JR Takayama, tradiční Honjin Hiranoya Kachoan Inn sedí u řeky miya vedle červené Nakabashi mostu. Hosté mohou relaxovat v krytém horké jarní koupel.

Honjin Hiranoya Annex: fotografie

Honjin Hiranoya Annex ****

Vedle miya řeky, Honjin Hiranoya příloha nabízí tradiční tatami-Mat pokoje a teplé jarní lázní s výhledem na město. Nabízí multi-kurz japonské večeře, které může být v pohodlí svého pokoje.

Hotely Matsumoto

Matsumoto leží v oblasti Nagano, Chubu, Japonsko (viz mapa Matsumoto).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Matsumoto (navštivte průvodce hotely Matsumoto pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Matsumoto je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Matsumoto

další hotely Matsumoto »
Oiwakeya Ryokan: fotografie

Oiwakeya Ryokan ****

Na Ryokan Oiwakeya, hosté veřejné vnitřní / venkovní horké vany a tradiční jarní více chody. Masáže a kosmetika mohou být požadovány dodatečné náklady a hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách.

Hotel New Station: fotografie

Hotel New Station ***

Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatné Wi-Fi, Hotel New Station je jen 1 minutu chůze od vlakového nádraží JR Matsumoto. Má masáže a bezplatné používání kola.

Hotel Iidaya: fotografie

Hotel Iidaya ***

Jen 1-minutu chůze od vlakového nádraží JR Matsumoto, Hotel Iidaya nabízí jednoduché pokoje s koupelnou připojuje a internet zdarma. Bezplatné použití internetový terminál a bezplatné používání kola jsou k dispozici.

Hotely Minamitsuru

Yokobuki leží v oblasti Yamanashi, Chubu, Japonsko (viz mapa Minamitsuru).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Yokobuki (navštivte průvodce hotely Yokobuki pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Yokobuki je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Yokobuki

další hotely Minamitsuru »
Fuji Onsenji Yumedono: fotografie

Fuji Onsenji Yumedono *****

Luxusní Ryokan Fuji Onsenji Yumedono se nachází jen 500 metrů od jezera Kawaguchiko. To představuje tradiční japonské kuchyně, apartmány s nabídkou horkých pramenů a krásný výhled na horu Fuji. Se soukromou venkovní zřídelní lázně ...

Koan: fotografie

Koan ****

Koan má západní-styl pokoje zařízeny starožitným nábytkem. Domácí nudle Soba jsou podávány a hosté mohou relaxovat v prostorné veřejných lázní. Hosté si mohou 25-minut jízdy autobusem od vlakového nádraží Kawaguchiko.

Tagougi: fotografie

Tagougi ****

Nádherný výhled na horu Fuji nebo Lake Yamanaka čekají hosty v pokojích na Tagougi, který se nachází 10 km od vlakového nádraží Fujisan. Je vybaven horké vnitřní a venkovní veřejné lázně, stejně jako sauna a horká vana.

Hotely Chubu: rezervace ubytování

Poloha oblasti Chubu

– viz mapa Chubu »

Chubu leží ve státě Japonsko.

Rezervace ubytování: Chubu – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Chubu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Chubu.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Chubu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Chubu – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Chubu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.