3D mapa Sapporo

Satelitní mapa Sapporo

název bez diakritiky: Sapporo
správní zařazení: Hokkaido, Hokkaido, Japonsko, Asie
zeměpisná poloha: 43° 3' 17" North, 141° 21' 14" East

Sapporo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SapporoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sapporo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sapporo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hokkaido, Hokkaido, Japonsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 3' 17" North, 141° 21' 14" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sapporo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sapporo

Hotely Sapporo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sapporo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sapporo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sapporo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sapporo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Sapporo

3D mapa Sapporo v Google Earth

satelitní 3D mapa Sapporo, Japonsko

3D mapa SapporoGoogle Earth – podívejte se na Sapporo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sapporo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sapporo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sapporo, Japonsko v Google Earth »

Letiště Sapporo a okolí

Letiště ve městě Sapporo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sapporo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sapporo (Japonsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sapporo a celou oblast Japonsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sapporo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sapporo: textový odkaz

satelitní mapu Sapporo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sapporo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sapporo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sapporo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sapporo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Tacube v oblasti Cucurpe, Sonora, Mexiko
  2. Tanasoaia v oblasti Vrancea, Rumunsko
  3. Quang Linh v oblasti Son Duong, Tuyen Quang, Vietnam
  4. Ban Na Kha v oblasti Nong Khai, Northeastern, Thajsko
  5. Asan v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.