loading

Kyoto hotely: Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel

Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku

základní informace

třída: ****
adresa hotelu: 56 Nakaoshitachyou Arashiyama Nishikyouku, 616-0004 Kyoto, Kyoto
zeměpisná poloha: 35° 0' 39" severní šířky, 135° 40' 37" východní délky
oblast: Kyoto, Kinki, Japonsko
počet pokojů: 19

popis hotelu

Kjótský Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei-Syuzankaku nabízí japonský-stylu pokoje s vlastní koupelnou a výhledem na hory. Místní snídaně a večeře jsou podávány. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve vstupní hale.


Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku – podrobné informace & rezervace »

Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kyoto, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kyoto. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 56 Nakaoshitachyou Arashiyama Nishikyouku ve městě Kyōto, Kyoto, Kinki, Japonsko – viz mapa Kyōto ».

Hotely blízko hotelu Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel

Hotely v okolí hotelu Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Kyoto

Velká letiště blízko hotelu Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel

Letiště blízko hotelu Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Kyoto Arashiyama Onsen Ryokan Togetsutei- Syuzankaku hotel. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.