3D mapa As Suwaydīyah

Satelitní mapa As Suwaydīyah

název bez diakritiky: As Suwaydiyah
správní zařazení: North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, Asie
zeměpisná poloha: 14° 14' 55" North, 43° 28' 8" East

As Suwaydīyah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa As SuwaydiyahVítejte na stránce věnované satelitní mapě As Suwaydīyah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je As Suwaydiyah, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 14' 55" North, 43° 28' 8" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: As Suwaydīyah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely As Suwaydīyah

Hotely As Suwaydīyah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely As Suwaydīyah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě As Suwaydīyah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě As Suwaydīyah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě As Suwaydīyah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města As Suwaydīyah

3D mapa As Suwaydīyah v Google Earth

satelitní 3D mapa As Suwaydīyah, Jemen

3D mapa As SuwaydīyahGoogle Earth – podívejte se na As Suwaydīyah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu As Suwaydīyah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu As Suwaydīyah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa As Suwaydīyah, Jemen v Google Earth »

Letiště As Suwaydīyah a okolí

Letiště ve městě As Suwaydīyah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích As Suwaydīyah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast As Suwaydīyah (Jemen)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro As Suwaydīyah a celou oblast Jemen. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu As Suwaydīyah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu As Suwaydīyah: textový odkaz

satelitní mapu As Suwaydīyah: obrázkový odkaz

satelitní mapu As Suwaydīyah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu As Suwaydīyah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu As Suwaydīyah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu As Suwaydīyah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Furth v oblasti Roth, Mittelfranken, Bayern, Německo
  2. Zdomyshel' v oblasti Volynska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.