3D mapa Dayr al Ḩarad

Satelitní mapa Dayr al Ḩarad

název bez diakritiky: Dayr al Harad
správní zařazení: North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, Asie
zeměpisná poloha: 15° 17' 17" North, 42° 56' 50" East

Dayr al Ḩarad a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dayr al HaradVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dayr al Ḩarad. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dayr al Harad, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 17' 17" North, 42° 56' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dayr al Ḩarad v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dayr al Ḩarad

Hotely Dayr al Ḩarad: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dayr al Ḩarad: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dayr al Ḩarad, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dayr al Ḩarad Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dayr al Ḩarad. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dayr al Ḩarad

3D mapa Dayr al Ḩarad v Google Earth

satelitní 3D mapa Dayr al Ḩarad, Jemen

3D mapa Dayr al ḨaradGoogle Earth – podívejte se na Dayr al Ḩarad z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dayr al Ḩarad dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dayr al Ḩarad shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dayr al Ḩarad, Jemen v Google Earth »

Letiště Dayr al Ḩarad a okolí

Letiště ve městě Dayr al Ḩarad a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dayr al Ḩarad říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dayr al Ḩarad (Jemen)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dayr al Ḩarad a celou oblast Jemen. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dayr al Ḩarad

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dayr al Ḩarad: textový odkaz

satelitní mapu Dayr al Ḩarad: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dayr al Ḩarad

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dayr al Ḩarad: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dayr al Ḩarad: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dayr al Ḩarad: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sainte-Eulalie-d'Eymet v oblasti Bergerac, Dordogne, Aquitaine, Francie
  2. Munembo v oblasti Alto Molocue, Zambezia, Mozambik
  3. Torkani v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  4. Mountenbesa v oblasti Kindamba, Pool, Konžská republika (Brazzaville)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.