3D mapa Qaţamah

Satelitní mapa Qaţamah

název bez diakritiky: Qatamah
správní zařazení: North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, Asie
zeměpisná poloha: 15° 31' 43" North, 43° 19' 4" East

Qaţamah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa QatamahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qaţamah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qatamah, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 31' 43" North, 43° 19' 4" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qaţamah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qaţamah

Hotely Qaţamah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qaţamah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qaţamah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qaţamah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qaţamah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qaţamah

3D mapa Qaţamah v Google Earth

satelitní 3D mapa Qaţamah, Jemen

3D mapa QaţamahGoogle Earth – podívejte se na Qaţamah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qaţamah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qaţamah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qaţamah, Jemen v Google Earth »

Letiště Qaţamah a okolí

Letiště ve městě Qaţamah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qaţamah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qaţamah (Jemen)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qaţamah a celou oblast Jemen. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qaţamah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qaţamah: textový odkaz

satelitní mapu Qaţamah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qaţamah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qaţamah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qaţamah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qaţamah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kyshkasangou v oblasti Khatlon, Tádžikistán
  2. Rehmat Khan Gabol v oblasti Sukkur, Sind, Pákistán
  3. Sailing v oblasti Xixia, Henan, Čína
  4. Bayo-Kalala v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.