3D mapa Diyār Āl Buqrī

Satelitní mapa Diyār Āl Buqrī

název bez diakritiky: Diyar Al Buqri
správní zařazení: Hadramawt, Former South Yemen, Jemen, Asie
zeměpisná poloha: 15° 43' 0" North, 48° 18' 0" East

Diyār Āl Buqrī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Diyar Al BuqriVítejte na stránce věnované satelitní mapě Diyār Āl Buqrī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Diyar Al Buqri, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hadramawt, Former South Yemen, Jemen, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 43' 0" North, 48° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Diyār Āl Buqrī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Diyār Āl Buqrī

Hotely Diyār Āl Buqrī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Diyār Āl Buqrī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Diyār Āl Buqrī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Diyār Āl Buqrī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Diyār Āl Buqrī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Diyār Āl Buqrī

3D mapa Diyār Āl Buqrī v Google Earth

satelitní 3D mapa Diyār Āl Buqrī, Jemen

3D mapa Diyār Āl BuqrīGoogle Earth – podívejte se na Diyār Āl Buqrī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Diyār Āl Buqrī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Diyār Āl Buqrī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Diyār Āl Buqrī, Jemen v Google Earth »

Letiště Diyār Āl Buqrī a okolí

Letiště ve městě Diyār Āl Buqrī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Diyār Āl Buqrī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Diyār Āl Buqrī (Jemen)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Diyār Āl Buqrī a celou oblast Jemen. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Diyār Āl Buqrī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Diyār Āl Buqrī: textový odkaz

satelitní mapu Diyār Āl Buqrī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Diyār Āl Buqrī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Diyār Āl Buqrī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Diyār Āl Buqrī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Diyār Āl Buqrī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Karolina v oblasti Lubartow, Lubeiskie, Polsko
  2. Pellou Edi v oblasti Mali, Labe, Guinea
  3. Pulau-kalong v oblasti Jayapura, Irian Jaya, Indonésie
  4. Alegria v oblasti Bohol, Region 7, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.