3D mapa Kamas Location

Satelitní mapa Kamas Location

název bez diakritiky: Kamas Location
správní zařazení: Middledrift, Eastern Cape, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 33° 0' 0" South, 27° 7' 0" East

Kamas Location a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kamas LocationVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kamas Location. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kamas Location, administrativně je místo zařazeno do oblasti Middledrift, Eastern Cape, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 0' 0" South, 27° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kamas Location v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kamas Location

Hotely Kamas Location: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kamas Location: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kamas Location, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kamas Location Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kamas Location. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kamas Location

3D mapa Kamas Location v Google Earth

satelitní 3D mapa Kamas Location, Jižní Afrika

3D mapa Kamas LocationGoogle Earth – podívejte se na Kamas Location z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kamas Location dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kamas Location shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kamas Location, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Kamas Location a okolí

Letiště ve městě Kamas Location a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kamas Location říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kamas Location (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kamas Location a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kamas Location

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kamas Location: textový odkaz

satelitní mapu Kamas Location: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kamas Location

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kamas Location: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kamas Location: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kamas Location: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dinbara v oblasti Bouna, Bouna, Pobřeží slonoviny
  2. Los Arquitos v oblasti Villa Gonzalez Ortega, Zacatecas, Mexiko
  3. Karidhion v oblasti Lasithi, Kriti, Řecko
  4. Shaw Corners v oblasti Saratoga County, New York, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.