3D mapa Afrikaskop

Satelitní mapa Afrikaskop

název bez diakritiky: Afrikaskop
správní zařazení: Harrismith, Free State, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 28° 12' 0" South, 28° 42' 0" East

Afrikaskop a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AfrikaskopVítejte na stránce věnované satelitní mapě Afrikaskop. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Afrikaskop, administrativně je místo zařazeno do oblasti Harrismith, Free State, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 12' 0" South, 28° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Afrikaskop v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Afrikaskop

Hotely Afrikaskop: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Afrikaskop: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Afrikaskop, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Afrikaskop Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Afrikaskop. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Afrikaskop

3D mapa Afrikaskop v Google Earth

satelitní 3D mapa Afrikaskop, Jižní Afrika

3D mapa AfrikaskopGoogle Earth – podívejte se na Afrikaskop z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Afrikaskop dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Afrikaskop shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Afrikaskop, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Afrikaskop a okolí

Letiště ve městě Afrikaskop a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Afrikaskop říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Afrikaskop (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Afrikaskop a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Afrikaskop

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Afrikaskop: textový odkaz

satelitní mapu Afrikaskop: obrázkový odkaz

satelitní mapu Afrikaskop

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Afrikaskop: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Afrikaskop: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Afrikaskop: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Faquir Jiva v oblasti Inhassoro, Inhambane, Mozambik
  2. Kafr Qannish v oblasti Al Daqahliyah (Dakahlia), Lower Egypt, Egypt
  3. Mabai v oblasti Tonkolili, Northern, Sierra Leone

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.