loading

Johannesburg hotely: DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg

DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square

základní informace

třída:
adresa hotelu: Corner Maude and 5th Street, Sandton, 2146 Johannesburg
zeměpisná poloha: 26° 6' 12" jižní šířky, 28° 3' 32" východní délky
oblast: Johannesburg, Guateng, Jižní Afrika
počet pokojů: 166

popis hotelu

Centrálně umístěný na Nelson Mandela Square, DaVinci Hotel se může pochlubit nekonečno bazén a luxusní lázně s state-of-the-fitness centrum. Je vybaven stylovou restauraci a bar.


DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square – podrobné informace & rezervace »

DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Johannesburg, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Johannesburg. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Corner Maude and 5th Street, Sandton ve městě Johannesburg, Johannesburg, Guateng, Jižní Afrika – viz mapa Johannesburg ».

Hotely blízko hotelu DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg

Hotely v okolí hotelu DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Johannesburg

Velká letiště blízko hotelu DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg

Letiště blízko hotelu DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu DaVinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square Johannesburg. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.