loading

Jižní Afrika: hotely – rezervujte si hotel ve státě Jižní Afrika

Hotely Jižní Afrika – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Jižní Afrika. Další města ve státu Jižní Afrika – viz mapa Jižní Afrika.

Rezervujte si hotel Jižní Afrika on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech státu Jižní Afrika. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Johannesburg hotely

Johannesburg leží v oblasti Johannesburg, Guateng, Jižní Afrika (viz mapa Johannesburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Johannesburg (navštivte průvodce hotely Johannesburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Johannesburg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Johannesburg

další hotely Johannesburg »
Don Sandton III: fotografie

Don Sandton III ***

Jen za rohem od Nelson Mandela Square, jsou tyto apartmány se nacházejí ve finančním centru Sandton a nabízí domů-z-domova v aglomeraci Johannesburgu.

Sandton Bed & Breakfast: fotografie

Sandton Bed & Breakfast ****

Nachází se v blízkosti obchodní čtvrti Sandton Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování. Sandton Bed and Breakfast je 10 minut jízdy do konferenčního centra a Nelson Mandela Square.

Flamboyant Guest Lodge: fotografie

Flamboyant Guest Lodge ****

Okázalý Guest Lodge nabízí komfortní ubytování a skvělé zařízení v hlavních destinací Johannesburgu.

Cape Town hotely

Cape Town leží v oblasti Malmesbury, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Cape Town).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cape Town (navštivte průvodce hotely Cape Town pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cape Town je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cape Town

další hotely Cape Town »
VIP Living Luxury Hotel Apartments: fotografie

VIP Living Luxury Hotel Apartments

VIP Život nabízí klimatizovaný ubytování v centru Kapského Města obchodní čtvrti. Všechna studia a apartmány mají obývací pokoj s ploché obrazovky-TV, jídelní kout a kuchyň.

Hôtel Le Vendôme: fotografie

Hôtel Le Vendôme *****

Hôtel Le Vendôme je luxusní boutique hotel se nachází v kosmopolitní předměstí Kapského Města moře písem předměstí Sea Point.

Coral International Cape Town: fotografie

Coral International Cape Town *****

Nabízí chuť na Blízkém východě v Kapském Městě, tento 5-hvězdičkový hotel je ideálně situován na úpatí Stolové hory. Poskytuje 2 restaurace a luxusní, prostorné ubytování s LCD televizory.

Pretoria hotely

Pretoria leží v oblasti Pretoria, Guateng, Jižní Afrika (viz mapa Pretoria).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Pretoria (navštivte průvodce hotely Pretoria pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Pretoria je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Pretoria

další hotely Pretoria »
Don Arcadia II: fotografie

Don Arcadia II ***

V docházkové vzdálenosti od budov unie a zastupitelských úřadů, to Don Suite Hotel je také důležitým politickým adresu a má řadu restaurací a obchodů je na prahu pro přestávky od státních záležitostí!

Kia-Ora Lodge: fotografie

Kia-Ora Lodge ***

Nachází se ve střední Pretoria, nedaleko historického muzea a parku naproti Burger Park Garden, toto hodnocení podat kombinuje pohostinnou atmosféru s přijatelné ceny.

Kikuyu Lodge: fotografie

Kikuyu Lodge ****

Uhnízděný v klidné zemi, útočiště u Lynnwoodrif, to je jen podat kousek od Pretoria a nabízí hostům komfortní ubytování s romantickou atmosféru.

Port Elizabeth hotely

Port Elizabeth leží v oblasti Peddie, Eastern Cape, Jižní Afrika (viz mapa Port Elizabeth).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Port Elizabeth (navštivte průvodce hotely Port Elizabeth pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Port Elizabeth je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Port Elizabeth

další hotely Port Elizabeth »
The King Edward Hotel Port Elizabeth: fotografie

The King Edward Hotel Port Elizabeth ****

King Edward Hotel je velký, elegantní hotel, který nabízí luxusní elegance v krásném provincii Eastern Cape, v blízkosti pláže a historického Donkin rezervy. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené s pečlivou pozornost k detailu.

Eden Road Guest Suites: fotografie

Eden Road Guest Suites ****

Nachází se v klidném předměstí Glendinningvale v centru Port Elizabeth, Eden Road Guest Suites nabízí na samotě, luxusní a ubytování v soukromí. Eden Road nabízí prostorné apartmány, které obsahují DSTV a Wi-Fi připojení na internet.

Aristotle Guest House: fotografie

Aristotle Guest House ****

Nachází se v klidném předměstí Port Elizabeth, jen několik minut jízdy autem od letiště, tento luxusní penzion se může pochlubit krásným výhledem na moře a přístav.

Durban hotely

Durban leží v oblasti Lower Tugela (O, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Durban).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Durban (navštivte průvodce hotely Durban pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Durban je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Durban

další hotely Durban »
Summer Hill Guest Estate: fotografie

Summer Hill Guest Estate *****

Obklopen klidnou zahradou, s výhledem na Durban, Letní Hill Hodnocení Estate nabízí masáže a venkovní bazén. TV se satelitním příjmem a malebné výhledy na město, jsou zahrnuty v luxusní ubytování.

Woodhall Guesthouse: fotografie

Woodhall Guesthouse *****

V historické sídlo a jen 10 minut jízdy od KwaZulu-Natal univerzita, Woodhall Penzion nabízí jedinečné tematické apartmány s TV se satelitním příjmem a ploché obrazovky-TV a parkování zdarma.

Balmoral Hotel: fotografie

Balmoral Hotel ****

Nachází se na Golden Mile Durban, přičemž na pláži na jeho prahu se Balmoral Hotel je kousek od International Convention Centre a Ushaka mořského světa.

Kempton Park hotely

Kempton Park leží v oblasti Kempton Park, Guateng, Jižní Afrika (viz mapa Kempton Park).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kempton Park (navštivte průvodce hotely Kempton Park pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kempton Park je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kempton Park

další hotely Kempton Park »
A1 Airport Lodge: fotografie

A1 Airport Lodge ***

A1 Airport Lodge je jen 10-minut jízdy od OR Tambo mezinárodního letiště. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Pokoje A1 Airport Lodge zdobí teplé, přírodní barvy.

Lapeng Village: fotografie

Lapeng Village ***

Přivítat hosty, kteří touží zakusit jihoafrické pohostinnosti, je toto složení je v srdci provincie Gauteng, v obci Daveyton. Zachování intimní atmosféry, Lapeng Village rysy 9 prostorných pokojů.

African Tribes Guest Lodge & Conference: fotografie

African Tribes Guest Lodge & Conference ****

Africké kmeny Guest Ubytovny se nachází pouhých 10 minut z OR Tambo International Airport, se může pochlubit klidném místě v Kempton Parku a kombinuje skutečné pohostinnost se stylovým interiérem.

Hermanus hotely

Hermanus leží v oblasti Swellendam, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Hermanus).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hermanus (navštivte průvodce hotely Hermanus pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hermanus je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hermanus

další hotely Hermanus »
Walkerbay Manor an Artist's Home - Guesthouse: fotografie

Walkerbay Manor an Artist's Home - Guesthouse ***

Nachází se v Hermanus v Western Cape, tento půvabný penzion nabízí bezplatné parkování, stejně jako výhled na hory a Atlantského oceánu. Walker Bay, známý pro pozorování velryb, se nachází nedaleko.

Sandbaai Bed&Breakfast: fotografie

Sandbaai Bed&Breakfast ***

This B & B, která se nachází pouhých 350 metrů od pláže Sandbaai, je náročnější zařízení, které zajišťuje pro hosty hledáte nějaký odpočinek a přestávka od každodenního napětí. Sandbaai pension nabízí terasa a společenská místnost, v níž si hosté mohou odpočinout.

Bay Haven Penthouse and Apartments: fotografie

Bay Haven Penthouse and Apartments *****

Nabízejí úchvatný výhled na Walker Bay, tyto stylové apartmány se nacházejí v centru Karlovy Vary a kombinovat samostatné bydlení s zázemí a osobní služby first-class hotel.

Umhlanga hotely

Umhlanga Rocks leží v oblasti Lower Tugela (O, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Umhlanga).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Umhlanga Rocks (navštivte průvodce hotely Umhlanga Rocks pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Umhlanga Rocks je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Umhlanga Rocks

další hotely Umhlanga »
The Pearls: fotografie

The Pearls

Perly je bohaté Condominium Resort, který se nachází v přímořském městečku Umhlanga, na pobřeží KwaZulu Natal, a přibližně 20 kilometrů od pobřežního města populární Durbanu.

Sandyridge Bed and Breakfast: fotografie

Sandyridge Bed and Breakfast ****

Nachází se v Umhlanga, Sandyridge nabízí ubytování se snídaní ubytování méně než 500 metrů od moře. To těží z baru nabízí koktejly, venkovní bazén a gril.

Royal Palm Gateway Hotel: fotografie

Royal Palm Gateway Hotel ****

Toto vysoce moderní hotel se nachází jen 20 minut od mezinárodního letiště Durban a v těsné blízkosti obchodního centra Gateway, Umhlanga vesnici a beachfront.

Knysna hotely

Knysna leží v oblasti Knysna, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Knysna).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Knysna (navštivte průvodce hotely Knysna pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Knysna je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Knysna

další hotely Knysna »
Knysna Terrace: fotografie

Knysna Terrace ****

Pohodlně se nachází jen kousek od N2 od George, Knysna Terasa nabízí pokoje s vlastním balkonem představovat nepřetržitý výhled na Knysna Lagoon. Bezplatné parkování je k dispozici na místě.

House Hammond: fotografie

House Hammond *****

Nachází se vedle nádherné Knysna Lagoon, jeden z klenotů je okouzlující Western Cape Garden Route, House Hammond nabízí unikátní řešení v luxusu, stylu, servis a umístění.

Fair Acres Hotel: fotografie

Fair Acres Hotel ****

Ujde to Acres Hotel, s nádherným výhledem přes lagunu Knysna a hlavy, nabízí ohromující Garden Route ubytování. Tento luxusní hotel se nachází nad okázale Knysna, stojící hrdě na úbočí hory s výhledem na město.

Stellenbosch hotely

Stellenbosch leží v oblasti Stellenbosch, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Stellenbosch).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Stellenbosch (navštivte průvodce hotely Stellenbosch pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Stellenbosch je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Stellenbosch

další hotely Stellenbosch »
The Lanzerac Hotel & Spa: fotografie

The Lanzerac Hotel & Spa *****

Velkolepé výhledy na skalnatých hor, údolí, válcování, dub-lemovaly cesty a svěží vinic tvoří pozadí jedné z nejkrásnějších Jižní Afriky soukromých hotelů a lázní.

Coopmanhuijs Boutique Hotel & Spa: fotografie

Coopmanhuijs Boutique Hotel & Spa *****

Postaven v roce 1713 a nachází se v historickém městě Stellenbosch, tento hotel nabízí útulné pokoje s klasickým dekorem. Je také vybaven lázně, vyhřívaný bazén a bezplatné Wi-Fi v celém hotelu.

Asara Wine Estate & Hotel: fotografie

Asara Wine Estate & Hotel *****

Asara Wine Estate & Hotel, hrdým členem Relais & Chateaux rodiny, nabízí chuť pěti hvězdičkový luxusní ubytování v centru winelands Stellenbosch.

Hotely Jižní Afrika: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Jižní Afrika: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Jižní Afrika, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Jižní Afrika.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Jižní Afrika Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Jižní Afrika – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Jižní Afrika. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.