loading

KwazuluNatal: hotely – rezervujte si hotel v oblasti KwazuluNatal

Hotely KwazuluNatal – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti KwazuluNatal. Další města v oblasti KwazuluNatal – viz mapa KwazuluNatal.

Rezervujte si hotel KwazuluNatal on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti KwazuluNatal. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Durban

Durban leží v oblasti Lower Tugela (O, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Durban).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Durban (navštivte průvodce hotely Durban pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Durban je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Durban

další hotely Durban »
Summer Hill Guest Estate: fotografie

Summer Hill Guest Estate *****

Obklopen klidnou zahradou, s výhledem na Durban, Letní Hill Hodnocení Estate nabízí masáže a venkovní bazén. TV se satelitním příjmem a malebné výhledy na město, jsou zahrnuty v luxusní ubytování.

Woodhall Guesthouse: fotografie

Woodhall Guesthouse *****

V historické sídlo a jen 10 minut jízdy od KwaZulu-Natal univerzita, Woodhall Penzion nabízí jedinečné tematické apartmány s TV se satelitním příjmem a ploché obrazovky-TV a parkování zdarma.

Balmoral Hotel: fotografie

Balmoral Hotel ****

Nachází se na Golden Mile Durban, přičemž na pláži na jeho prahu se Balmoral Hotel je kousek od International Convention Centre a Ushaka mořského světa.

Hotely Richards Bay

Richards Bay leží v oblasti Ubombo (Kwazulu, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Richards Bay).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Richards Bay (navštivte průvodce hotely Richards Bay pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Richards Bay je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Richards Bay

další hotely Richards Bay »
Protea Hotel The Richards: fotografie

Protea Hotel The Richards ****

Nachází se mezi Indickým oceánem a Lake Mzingazi, tento klasický styl Protea Hotel nabízí individuálně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi v Richards Bay. Stylový Mossel Restaurace nabízí místní i mezinárodní kuchyně.

Protea Hotel Waterfront Richards Bay: fotografie

Protea Hotel Waterfront Richards Bay ****

S výhledem Richards Bay, tento 4-hvězdičkový hotel nabízí stylové ubytování v oblasti Gazi Tuzi Waterfront. Protea Hotel Waterfront Richards Bay nabízí velké, elegantně zařízené pokoje, které se mohou pochlubit výhledem na nábřeží a zátoky.

Aristo Manor: fotografie

Aristo Manor ****

Nachází se v listové předměstí Birdswood, Aristo Manor je penzion se nachází jen 3 km od jezera Mzingazi. Má Wi-Fi a nabízí vzduch-stabilizuje pokoje se satelitní TV.

Hotely Hillcrest

Hillcrest leží v oblasti Pinetown (O), KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Hillcrest).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hillcrest (navštivte průvodce hotely Hillcrest pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hillcrest je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hillcrest

další hotely Hillcrest »
Valley Lodge: fotografie

Valley Lodge *****

Jen co by kamenem dohodil od centra Hillcrest to - rostoucí komerční a rezidenční čtvrti Durban - to nádherný 5-hvězdičkový podat vítá hosty hledají speciální útěk. Valley Lodge ztělesňuje ryzí luxus a sofistikovanost.

Fawncastle Estate: fotografie

Fawncastle Estate ****

Tento dům-styl bed and breakfast nabízí stylové ubytování v přírodní krajině Hillcrest je. Rodina-spustit penzion nabízí venkovní bazén obklopený terasou terakoty a svěží zahrady.

Branley Lodge Bed and Breakfast: fotografie

Branley Lodge Bed and Breakfast ***

Branley Lodge nabízí útulné, země ubytování v klidné vilové čtvrti v Hillcrest, se snadným přístupem k oběma M13 silnice a N3 Toll Road.

Hotely Mooirivier

Mooirivier leží v oblasti Mooi River, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Mooirivier).

Seznam hotelů Mooirivier . Podrobná satelitní mapa Mooirivier je na samostatné stránce.

Hotely Mooirivier

hotely Mooirivier »
Stonehaven Lodge and Conference Centre: fotografie

Stonehaven Lodge and Conference Centre ***

Stanovené v srdci KwaZulu-Natal Midlands, to podat poskytuje hostům na cestě do Durban Johannesburg, nebo s perfektní mezipřistání. Originální africké pohostinnosti a přijatelnou cenu čeká hosty v Stonehaven Lodge a konferenční centrum.

Cleopatra Mountain Farmhouse: fotografie

Cleopatra Mountain Farmhouse *****

V ideálním případě se nachází v Dračích horách v KwaZulu Natal, hraničící Giants hrad Nature Reserve, tento penzion je klidné útočiště pro milovníky gurmány.

Mountain View Country House: fotografie

Mountain View Country House *****

Stanovené v idylickém KwaZulu Natal, jedna z nejmalebnějších oblastí Jižní Afriky, tento nádherný venkovský dům je ideální základnou pro turisty, hledají exkluzivní útěk.

Hotely Umhlanga

Umhlanga Rocks leží v oblasti Lower Tugela (O, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Umhlanga).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Umhlanga Rocks (navštivte průvodce hotely Umhlanga Rocks pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Umhlanga Rocks je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Umhlanga Rocks

další hotely Umhlanga »
The Pearls: fotografie

The Pearls

Perly je bohaté Condominium Resort, který se nachází v přímořském městečku Umhlanga, na pobřeží KwaZulu Natal, a přibližně 20 kilometrů od pobřežního města populární Durbanu.

Sandyridge Bed and Breakfast: fotografie

Sandyridge Bed and Breakfast ****

Nachází se v Umhlanga, Sandyridge nabízí ubytování se snídaní ubytování méně než 500 metrů od moře. To těží z baru nabízí koktejly, venkovní bazén a gril.

Royal Palm Gateway Hotel: fotografie

Royal Palm Gateway Hotel ****

Toto vysoce moderní hotel se nachází jen 20 minut od mezinárodního letiště Durban a v těsné blízkosti obchodního centra Gateway, Umhlanga vesnici a beachfront.

Hotely La Lucia

La Lucia leží v oblasti Lower Tugela (O, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa La Lucia).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely La Lucia (navštivte průvodce hotely La Lucia pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa La Lucia je na samostatné stránce.

Vybrané hotely La Lucia

další hotely La Lucia »
17 Palms B&B: fotografie

17 Palms B&B ****

17 Palms Penzion je tropické ústupu, pouhých 50 metrů od Indického oceánu a 20 minut od mezinárodního letiště v Durbanu. Nachází se v Glenashley toto zařízení má veškeré vybavení, které budete potřebovat v tropickém prostředí.

Cozy Nest Guest House Durban: fotografie

Cozy Nest Guest House Durban ****

Předkládá hostům kvalitní ubytování v Durbanu, tento penzion je jen pár minut chůze od Beachwood Golfové hřiště a nabízí celou řadu kosmetických procedur.

Carter's Lodge: fotografie

Carter's Lodge ****

Jen 800 metrů od pláže Durban, toto 4-hvězdičkový lodge nabízí šumivé skalní bazén a zelenými zahradami. Carter je Lodge se nachází 5 km od Durbanu výstaviště a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Hotely Ballito

Ballitoville leží v oblasti Lower Tugela (O, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Ballito).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ballitoville (navštivte průvodce hotely Ballitoville pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ballitoville je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ballitoville

další hotely Ballito »
Boulevard 44 Boutique Hotel: fotografie

Boulevard 44 Boutique Hotel ****

Uhnízděný v kopcích Umhlali, Caledon je boutique hotel v klidném místě. K dispozici je venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi ve všech pokojích.

Fairmont Zimbali Resort: fotografie

Fairmont Zimbali Resort *****

Fairmont Zimbali je klidné a stylové středisko, 50 km severně od Durbanu. Má 5 venkovních bazénů, panoramatický výhled na Indický oceán a mistrovské golfové hřiště.

Fairmont Zimbali Lodge: fotografie

Fairmont Zimbali Lodge *****

Set po luxusní sub Jižní Afriky-tropické pobřeží, tato elegantní podat přehlíží Indickém oceánu a nabízí hostům first-class ubytování v provincii KwaZulu-Natal.

Hotely St Lucia

Saint Lucia Estuary leží v oblasti Ubombo (Kwazulu, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa St Lucia).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Saint Lucia Estuary (navštivte průvodce hotely Saint Lucia Estuary pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Saint Lucia Estuary je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Saint Lucia Estuary

další hotely St Lucia »
AmaZulu Lodge: fotografie

AmaZulu Lodge ****

Nachází se v zelené pobřežní oblasti, v centru Zululand se AmaZulu Lodge se může pochlubit teplý africký atmosféru, zahradní bazén, pokoje s terasami.

Seasands Lodge & Conference Centre: fotografie

Seasands Lodge & Conference Centre ****

Uhnízděný v tropické zahradě, Seasands Lodge nabízí ohromující výhled na St Lucia Wetlands a Estuary ústa jezera St Lucia. K dispozici je venkovní bazén.

Hippo Hideaway: fotografie

Hippo Hideaway ****

Tato lodge, který se nachází v blízkosti Velkého St Lucia Wetland Park a Hluhluwe-iMfolozi Game Reserve, je skvělý základ, ze kterého se prozkoumat pobřeží slon. Ležícím na ústí řeky Sv. Lucie, Hroch Hideaway vítá hosty k relaxaci ve velkém stylu.

Hotely Hluhluwe

Hluhluwe leží v oblasti Ubombo (Kwazulu, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Hluhluwe).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hluhluwe (navštivte průvodce hotely Hluhluwe pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hluhluwe je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hluhluwe

další hotely Hluhluwe »
Ubizane Safari Lodge: fotografie

Ubizane Safari Lodge

Teplá pohostinnost charakterizuje příjemnou atmosféru tohoto složení, tradiční africké nabízející pohodlné ubytování s výhledem na zametání údolí a kopce Ubizane Wildlife Reserve.

Thanda Private Game Reserve: fotografie

Thanda Private Game Reserve *****

Hlasoval v Africe hlavní Luxusní Lodge ve World Travel Awards 2008, tento exkluzivní 5-hvězdičkový složit přináší člověka a přírody společně na velké soukromé hry rezervy.

Ama Zulu Guesthouse & Safaris: fotografie

Ama Zulu Guesthouse & Safaris ****

Nachází se v Hluhluwe, Ama Zulu Penzion a Safari nabízí moderní ubytování spolu s venkovní bazén a bezplatné parkování. Hluhluwe Game Reserve je 15-minutové odhánět.

Hotely Amanzimtoti

Amanzimtoti leží v oblasti Lower Tugela (O, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Amanzimtoti).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Amanzimtoti (navštivte průvodce hotely Amanzimtoti pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Amanzimtoti je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Amanzimtoti

další hotely Amanzimtoti »
African Sands Rockview B&B: fotografie

African Sands Rockview B&B ****

Africké písky Rockview se nachází podél přímořské v Amanzimtoti. Je vybaven restaurací a venkovní bazén, a nabízí bezplatné on-site parking.

The View Boutique Hotel & Spa: fotografie

The View Boutique Hotel & Spa *****

Toto jedinečné složení s radikální názory v Indickém oceánu je ideálně situován 12 km od letiště Durban, v pobřežní vesnici Doonheights. At View Guest Lodge jste jisti, že 5-hvězdičkový služeb a smyslem pro detail.

Avalon Guest House: fotografie

Avalon Guest House ****

Avalon Penzion se nachází na kopci vysoko nad Amanzimtoti, s nádherným výhledem na Indický oceán a zeleně v údolí pod.

Hotely KwazuluNatal: rezervace ubytování

Poloha oblasti KwazuluNatal

– viz mapa KwazuluNatal »

KwazuluNatal leží ve státě Jižní Afrika.

Rezervace ubytování: KwazuluNatal – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti KwazuluNatal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti KwazuluNatal.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti KwazuluNatal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů KwazuluNatal – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti KwazuluNatal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.