loading

Mooirivier hotely: Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier

Stonehaven Lodge and Conference Centre

základní informace

třída: ***
adresa hotelu: Mt West, Curry's Post Road, 3280 Nottingham Road
zeměpisná poloha: 29° 18' 57" jižní šířky, 30° 3' 6" východní délky
oblast: Mooi River, KwazuluNatal, Jižní Afrika
počet pokojů: 30

popis hotelu

Stanovené v srdci KwaZulu-Natal Midlands, to podat poskytuje hostům na cestě do Durban Johannesburg, nebo s perfektní mezipřistání. Originální africké pohostinnosti a přijatelnou cenu čeká hosty v Stonehaven Lodge a konferenční centrum.


Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Stonehaven Lodge and Conference Centre – podrobné informace & rezervace »

Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mooirivier, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mooirivier. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Mt West, Curry's Post Road ve městě Mooirivier, Mooi River, KwazuluNatal, Jižní Afrika – viz mapa Mooirivier ».

Hotely blízko hotelu Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier

Hotely v okolí hotelu Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Mooirivier

Velká letiště blízko hotelu Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier

Letiště blízko hotelu Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Stonehaven Lodge and Conference Centre hotel Mooirivier. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.