loading

Underberg hotely: Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg

Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort

základní informace

třída: ***
adresa hotelu: Southern Drakensberg, Gardens Road, 4056 Underberg, Southern Drakensberg
zeměpisná poloha: 29° 47' 19" jižní šířky, 29° 29' 41" východní délky
oblast: Underberg (O), KwazuluNatal, Jižní Afrika
počet pokojů: 79

popis hotelu

Nachází se v jižní Drakensberg, tento resort nabízí prostorné ubytování, venkovní bazén s malebné výhledy na hory a dobře vybaveného fitness-centra. Relaxační zařízení patří jacuzzi a sauna.


Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort – podrobné informace & rezervace »

Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Underberg, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Underberg. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Southern Drakensberg, Gardens Road ve městě Underberg, Underberg (O), KwazuluNatal, Jižní Afrika – viz mapa Underberg ».

Hotely blízko hotelu Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg

Hotely v okolí hotelu Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Underberg

Velká letiště blízko hotelu Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg

Letiště blízko hotelu Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Drakensberg Gardens Golf and Spa Resort hotel Underberg. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.