loading

Jižní Afrika: luxusní hotely – rezervujte si luxusní hotel ve státě Jižní Afrika

Luxusní hotely Jižní Afrika – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Jižní Afrika. Další města ve státu Jižní Afrika – viz mapa Jižní Afrika.

Rezervujte si luxusní hotel Jižní Afrika on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech státu Jižní Afrika. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře. Přehled všech hotelů Jižní Afrika, bez ohledu na úroveň luxusu, je obsahem průvodce hotely Jižní Afrika.

Luxusní hotely Johannesburg

Johannesburg leží v oblasti Johannesburg, Guateng, Jižní Afrika (viz mapa Johannesburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Johannesburg (navštivte průvodce luxusní hotely Johannesburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Johannesburg je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Johannesburg

další luxusní hotely Johannesburg »
Highland View Executive Guest House: fotografie

Highland View Executive Guest House *****

Nachází se v Johannesburgu, tento 5-hvězdičkový hotel je jen 15-minut jízdy od Johannesburg International / OR Tambo letiště. Každý apartmán má prostornou terasu vedoucí do zahrada.

Hyatt Regency Johannesburg: fotografie

Hyatt Regency Johannesburg *****

Nachází se severně od města Johannesburgs centru města, v kosmopolitní předměstí Rosebank, tento luxusní hotel je ideální základnou pro hosty, kteří touží se spojit příjemné s užitečným.

20 West Executive Apartments & Hotel: fotografie

20 West Executive Apartments & Hotel *****

Tento 5-hvězdičkový hotel s apartmány se nachází 2 km od Nelson Mandela náměstí a 5 minut jízdy od Sandton. Má venkovní bazén a prostornou terasu.

Luxusní hotely Cape Town

Cape Town leží v oblasti Malmesbury, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Cape Town).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Cape Town (navštivte průvodce luxusní hotely Cape Town pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cape Town je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Cape Town

další luxusní hotely Cape Town »
Hôtel Le Vendôme: fotografie

Hôtel Le Vendôme *****

Hôtel Le Vendôme je luxusní boutique hotel se nachází v kosmopolitní předměstí Kapského Města moře písem předměstí Sea Point.

Coral International Cape Town: fotografie

Coral International Cape Town *****

Nabízí chuť na Blízkém východě v Kapském Městě, tento 5-hvězdičkový hotel je ideálně situován na úpatí Stolové hory. Poskytuje 2 restaurace a luxusní, prostorné ubytování s LCD televizory.

The Westin Cape Town: fotografie

The Westin Cape Town *****

Nachází se u vchodu do V & A Waterfront, v docházkové vzdálenosti mnoha atrakcí v Kapském Městě, tento velký hotel se dojímá svou luxusní ubytování a world-class spa.

Luxusní hotely Port Elizabeth

Port Elizabeth leží v oblasti Peddie, Eastern Cape, Jižní Afrika (viz mapa Port Elizabeth).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Port Elizabeth (navštivte průvodce luxusní hotely Port Elizabeth pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Port Elizabeth je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Port Elizabeth

další luxusní hotely Port Elizabeth »
Isango Gate: fotografie

Isango Gate *****

Nastavte kolem nekonečno bazénu, tento 5-hvězdičkový hotel je jen 2 minuty chůze od pláže v Port Elizabeth. Obklopen afrického Zen Garden, má lázně s vířivkou a relaxační kosmetické ošetření.

Shamwari Townhouse: fotografie

Shamwari Townhouse *****

Nachází se na předměstí Summerstrand v Port Elizabeth, Shamwari Townhouse nabízí luxusní apartmá s vlastní terasou s výhledem na upravené zahrady. K dispozici je venkovní zapuštěný bazén a lázně.

Admiralty Beach House: fotografie

Admiralty Beach House *****

Nachází se 150 metrů od pláže v Port Elizabeth, admiralita Beach House nabízí individuálně zdobené jednotky s vlastní koupelnou. K dispozici je společná obývací pokoj, který se otevírá na svěží zahrady a bazén.

Luxusní hotely Durban

Durban leží v oblasti Lower Tugela (O, KwazuluNatal, Jižní Afrika (viz mapa Durban).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Durban (navštivte průvodce luxusní hotely Durban pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Durban je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Durban

další luxusní hotely Durban »
Summer Hill Guest Estate: fotografie

Summer Hill Guest Estate *****

Obklopen klidnou zahradou, s výhledem na Durban, Letní Hill Hodnocení Estate nabízí masáže a venkovní bazén. TV se satelitním příjmem a malebné výhledy na město, jsou zahrnuty v luxusní ubytování.

Woodhall Guesthouse: fotografie

Woodhall Guesthouse *****

V historické sídlo a jen 10 minut jízdy od KwaZulu-Natal univerzita, Woodhall Penzion nabízí jedinečné tematické apartmány s TV se satelitním příjmem a ploché obrazovky-TV a parkování zdarma.

Hilton Durban Hotel: fotografie

Hilton Durban Hotel *****

Se nachází jen kousek od pláže v Durbanu, tento hotel je hned vedle International Convention Centre, a nabízí hostům komfortní ubytování.

Luxusní hotely Pretoria

Pretoria leží v oblasti Pretoria, Guateng, Jižní Afrika (viz mapa Pretoria).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Pretoria (navštivte průvodce luxusní hotely Pretoria pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Pretoria je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Pretoria

další luxusní hotely Pretoria »
Sheraton Pretoria Hotel: fotografie

Sheraton Pretoria Hotel *****

Tento luxusní a výsadní hotel má výhodnou polohu v centru oslnění Jižní Afriky hlavního města, s radikální názory, že velení všechny of Pretoria.

Illyria House: fotografie

Illyria House *****

Tento velký zámek, se nachází v klidné čtvrti of Pretoria, zve hosty, aby si chuť doby pryč a zkušeností bezkonkurenční personalizované služby.

Whistletree Lodge: fotografie

Whistletree Lodge *****

Tato bohatá, 5-hvězdičkový hotel je vkusně zdobená tradiční africké a evropské nábytek. Je vybaven luxusní zařízení, jako je venkovní bazén a sauna.

Luxusní hotely Hermanus

Hermanus leží v oblasti Swellendam, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Hermanus).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Hermanus (navštivte průvodce luxusní hotely Hermanus pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hermanus je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Hermanus

další luxusní hotely Hermanus »
Bay Haven Penthouse and Apartments: fotografie

Bay Haven Penthouse and Apartments *****

Nabízejí úchvatný výhled na Walker Bay, tyto stylové apartmány se nacházejí v centru Karlovy Vary a kombinovat samostatné bydlení s zázemí a osobní služby first-class hotel.

Schulphoek Seafront Guesthouse & Restaurant: fotografie

Schulphoek Seafront Guesthouse & Restaurant *****

Nachází se v Hermanus, pouhých 500 metrů od Schulphoek Bay, Schulphoek Nábřeží penzionu a restaurace nabízí prostorné apartmány s bezplatným Wi-Fi. Má venkovní bazén, zahrada a restaurace.

The Marine Hermanus: fotografie

The Marine Hermanus *****

Posazený na vrcholu útesu na Karlovy Vary, mořské nabízí first-class nádherou a elegancí a velkolepé krajina, se kterým se ukládá názory překračující Západní Pláště Walker Bay a mimo ni.

Luxusní hotely Plettenberg Bay

Plettenberg Bay leží v oblasti Knysna, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Plettenberg Bay).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Plettenberg Bay (navštivte průvodce luxusní hotely Plettenberg Bay pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Plettenberg Bay je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Plettenberg Bay

další luxusní hotely Plettenberg Bay »
Plettenberg Park Hotel: fotografie

Plettenberg Park Hotel *****

Chlouba ohromující skalní-boční umístění, tento exkluzivní hotel je zastrčený v soukromé přírodní rezervace v blízkosti Plettenberg Bay a kombinuje vynikající služby a potravin.

Fynbos Ridge Country House & Cottages: fotografie

Fynbos Ridge Country House & Cottages *****

Tento 5-hvězdičkový majetku kombinuje Cape holandský styl, venkovní bazén s panoramatickým výhledem na hory a individuálně zařízené pokoje. Místních surovin a doma pečený chléb jsou podávány v restauraci.

The Plettenberg Hotel: fotografie

The Plettenberg Hotel *****

Postaven na skalnatém útesu, s úchvatný výhled na oceán a hory, tento luxusní hotel je součástí jedné z Jižní Africas nejzaběhlejším středisek.

Luxusní hotely Franschhoek

Franschhoek leží v oblasti Paarl, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Franschhoek).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Franschhoek (navštivte průvodce luxusní hotely Franschhoek pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Franschhoek je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Franschhoek

další luxusní hotely Franschhoek »
Franschhoek Country House & Villas: fotografie

Franschhoek Country House & Villas *****

Obklopené vinicemi a okouzlující Huguenot majestátní hory, tento malý Boutique hotel je nastavena na okraji města Franschhoek, v Cape Winelands.

Franschhoek Manor: fotografie

Franschhoek Manor *****

Franschhoek Manor je 5-hvězdičkový hotel s individuálně zařízených pokojích a 2 venkovní bazény. Jeho velká zahrada je vybaven 2 z tepaného železa altánků a několik zastíněné posezení.

Le Franschhoek Hotel & Spa: fotografie

Le Franschhoek Hotel & Spa *****

Set in kulinářské kapitálu Cape, tento hotel leží na úpatí hory tyčící se Franschhoek se slavnou Winelands krátké jízdě automobilem pryč.

Luxusní hotely Stellenbosch

Stellenbosch leží v oblasti Stellenbosch, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Stellenbosch).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Stellenbosch (navštivte průvodce luxusní hotely Stellenbosch pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Stellenbosch je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Stellenbosch

další luxusní hotely Stellenbosch »
The Lanzerac Hotel & Spa: fotografie

The Lanzerac Hotel & Spa *****

Velkolepé výhledy na skalnatých hor, údolí, válcování, dub-lemovaly cesty a svěží vinic tvoří pozadí jedné z nejkrásnějších Jižní Afriky soukromých hotelů a lázní.

Coopmanhuijs Boutique Hotel & Spa: fotografie

Coopmanhuijs Boutique Hotel & Spa *****

Postaven v roce 1713 a nachází se v historickém městě Stellenbosch, tento hotel nabízí útulné pokoje s klasickým dekorem. Je také vybaven lázně, vyhřívaný bazén a bezplatné Wi-Fi v celém hotelu.

Asara Wine Estate & Hotel: fotografie

Asara Wine Estate & Hotel *****

Asara Wine Estate & Hotel, hrdým členem Relais & Chateaux rodiny, nabízí chuť pěti hvězdičkový luxusní ubytování v centru winelands Stellenbosch.

Luxusní hotely Knysna

Knysna leží v oblasti Knysna, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Knysna).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Knysna (navštivte průvodce luxusní hotely Knysna pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Knysna je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Knysna

další luxusní hotely Knysna »
House Hammond: fotografie

House Hammond *****

Nachází se vedle nádherné Knysna Lagoon, jeden z klenotů je okouzlující Western Cape Garden Route, House Hammond nabízí unikátní řešení v luxusu, stylu, servis a umístění.

Falcons View Manor: fotografie

Falcons View Manor *****

Falcons Zobrazit Manor se nachází na kopci s výhledem Knysna Lagoon, 700 metrů od centra města. To je venkovní bazén, knihovnu a bezplatné Wi-Fi v celém hotelu.

Simola Hotel, Country Club & Spa: fotografie

Simola Hotel, Country Club & Spa *****

Nachází se v kopcích nad Knysna, tento 5-hvězdičkový hotel s výhledem na řeku a Knysna Garden Route města. Má lázně, bazény a restaurace s výhledem laguny.

Luxusní hotely Jižní Afrika: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Jižní Afrika: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Jižní Afrika, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Jižní Afrika.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Jižní Afrika Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Jižní Afrika. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.