3D mapa Linga Longa

Satelitní mapa Linga Longa

název bez diakritiky: Linga Longa
správní zařazení: Barberton, Mpumalanga, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 25° 40' 0" South, 31° 17' 0" East

Linga Longa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Linga LongaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Linga Longa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Linga Longa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Barberton, Mpumalanga, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 40' 0" South, 31° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Linga Longa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Linga Longa

Hotely Linga Longa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Linga Longa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Linga Longa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Linga Longa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Linga Longa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Linga Longa

3D mapa Linga Longa v Google Earth

satelitní 3D mapa Linga Longa, Jižní Afrika

3D mapa Linga LongaGoogle Earth – podívejte se na Linga Longa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Linga Longa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Linga Longa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Linga Longa, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Linga Longa a okolí

Letiště ve městě Linga Longa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Linga Longa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Linga Longa (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Linga Longa a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Linga Longa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Linga Longa: textový odkaz

satelitní mapu Linga Longa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Linga Longa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Linga Longa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Linga Longa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Linga Longa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dellach v oblasti Klagenfurt-Land, Karnten, Rakousko
  2. Mehriz v oblasti Yazd, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.