loading

Mpumalanga: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Mpumalanga

Hotely Mpumalanga – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Mpumalanga. Další města v oblasti Mpumalanga – viz mapa Mpumalanga.

Rezervujte si hotel Mpumalanga on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Mpumalanga. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Nelspruit

Nelspruit leží v oblasti Nelspruit, Mpumalanga, Jižní Afrika (viz mapa Nelspruit).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Nelspruit (navštivte průvodce hotely Nelspruit pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Nelspruit je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Nelspruit

další hotely Nelspruit »
Loerie's Call Guesthouse: fotografie

Loerie's Call Guesthouse *****

Nachází se vysoko nad Nelspruit, to pěti-hvězdičkový penzion nabízí panoramatický výhled na Crocodile River Valley. Každá z jeho luxusních pokojů má vlastní balkon nebo terasu přístup.

La Roca Guesthouse: fotografie

La Roca Guesthouse ****

Tento 4-hvězdičkový penzion přilehlé přírodní rezervace Nelspruit nabízí luxusní ubytování individuálně zdobené styly z afrických a asijských kultur. Terase u bazénu se může pochlubit nepřetržitý výhled na přírodní rezervaci.

Mercure Hotel Nelspruit: fotografie

Mercure Hotel Nelspruit ***

Nachází se v centru Mpumalanga, jen 45 minut od Krugerův národní park, a 25 km od letiště, tento moderní hotel vyzařuje skutečně přívětivá atmosféra.

Hotely Middelburg

Middelburg leží v oblasti Middelburg (Tvl, Mpumalanga, Jižní Afrika (viz mapa Middelburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Middelburg (navštivte průvodce hotely Middelburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Middelburg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Middelburg

další hotely Middelburg »
Lamor Guest House: fotografie

Lamor Guest House ****

Nachází se v klidném Middelburg mezi Gauteng a Lowveld, Lamor Penzion nabízí tradičně zařízené pokoje a bezplatné Wi-Fi. Lamor je pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem a teplé bílé prádlo.

Del Roza Guest House: fotografie

Del Roza Guest House

Centrálně se nachází v Middelburg, tento penzion nabízí venkovní bazén a bezplatné parkování v areálu hotelu. Všechny barevné pokoje mají TV se satelitním příjmem a vlastní balkon, některé s výhledem na bazén.

Alveston Manor: fotografie

Alveston Manor

Nachází se v Middelburg, 25-minut jízdy autem od Witbank, Alveston Manor funkce a nádvoří a zahrada s komunálními grilem. Všechny pokoje mají bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování.

Hotely Graskop

Graskop leží v oblasti Pelgrimsrus (O), Mpumalanga, Jižní Afrika (viz mapa Graskop).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Graskop (navštivte průvodce hotely Graskop pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Graskop je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Graskop

další hotely Graskop »
Daan's Place: fotografie

Daan's Place ****

Nachází se v obci Graskop, 1,6 km od okna Boží, Daan je místo nabízí pokoje s vlastním stravováním. Je vybaven vyhřívaný venkovní bazén, gril a bezplatné Wi-Fi.

Settlers Village: fotografie

Settlers Village ***

Zasazeno do rámce našich oceněných zahrad, Osadníci Village nabízí ubytování s vlastním stravováním chaty postavené ve stylu raných průkopníků 10 km od Blyde River Canyon. Má venkovní bazén a vlastní restauraci, která nabízí německou kuchyni.

Log Cabin Village: fotografie

Log Cabin Village ***

Nachází se v půvabné vesnici Graskop, srub Vesnice je na Panorama Route a 15 minut jízdy od Motlatse Canyon Provinicial přírodní rezervace. Chatky mají vlastní terasu a dobře vybavenou kuchyň.

Hotely White River

White River leží v oblasti Witrivier, Mpumalanga, Jižní Afrika (viz mapa White River).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely White River (navštivte průvodce hotely White River pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa White River je na samostatné stránce.

Vybrané hotely White River

další hotely White River »
White House Lodge: fotografie

White House Lodge ****

Ideální pro objevování Krugerův národní park a Panorama Route, v blízkosti města Nelspruit, to podat se může pochlubit krásným výhledem do okolní zemědělské půdy.

Protea Hotel The Winkler: fotografie

Protea Hotel The Winkler ****

Tento stylový hotel nabízí pokoje s ploché obrazovky-TV a balkon v Mpumalanga. Je to 14 km od letiště Mpumalanga Kruger a má bazén a bezplatné parkování.

Linga Longa Guest House: fotografie

Linga Longa Guest House *****

Nachází se podél Panorama Route, Linga Longa je 35 km od Národního parku Kruger. Klidné zahradě je venkovní bazén, horká vana a tradiční braai pro BBQs.

Hotely Malelane

Malelane leží v oblasti Barberton, Mpumalanga, Jižní Afrika (viz mapa Malelane).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Malelane (navštivte průvodce hotely Malelane pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Malelane je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Malelane

další hotely Malelane »
Serenity Forest Eco Reserve: fotografie

Serenity Forest Eco Reserve

Serenity Forest Eco rezervy je skrytý klenot nastaven u 1300 ha za velkolepé kulisy africké na okraji Národního parku Kruger.

Villa Langa B&B: fotografie

Villa Langa B&B ****

Villa Langa B & B se nachází ve velkých zahradách, které obsahují původní rostliny a venkovní bazén zchlazovacim. Tato nemovitost má velkou terasu s výhledem na Crocodile River, který hraničí s Kruger National Park.

Pestana Kruger Lodge: fotografie

Pestana Kruger Lodge ****

Ponořte se do přírody pouhých 700 metrů od brány Malelane, nejvíce jižní vstup do Krugerova národního parku. Tříděných TGCSA 4-hvězdičkový, tento úžasný areál přehlíží Krokodýlí řeky a má 22 hektarů nedotčené africké Bush.

Hotely Marloth Park

Good Luck leží v oblasti Barberton, Mpumalanga, Jižní Afrika (viz mapa Marloth Park).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Good Luck (navštivte průvodce hotely Good Luck pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Good Luck je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Good Luck

další hotely Marloth Park »
Crocodile Kruger Safari Lodge: fotografie

Crocodile Kruger Safari Lodge ****

Set v Martloth Park přírodní rezervace, které hraničí Kruger National Park, to doškovou lodge nabízí klimatizované pokoje s výhledem na Crocodile River. Je vybaven krajinářský bazén s lehátky polštářky.

Jock Safari Lodge: fotografie

Jock Safari Lodge *****

Tento oceněný Lodge hranic Krugerova národního parku na soutoku řek Mitomeni a Biyamiti. Nabízí soukromé Big Five safari s průvodcem, a sauna a vodoléčebné lázně.

Royal Kruger Lodge: fotografie

Royal Kruger Lodge ****

Nachází se jen za Crocodile řeky a tvoří přirozenou hranici s Národní park Kruger, Kruger Lodge Royal nabízí luxusní pokoje s Stravování a osobní služby.

Hotely Sabie

Sabie leží v oblasti Pelgrimsrus (O), Mpumalanga, Jižní Afrika (viz mapa Sabie).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Sabie (navštivte průvodce hotely Sabie pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sabie je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Sabie

další hotely Sabie »
Porcupine Ridge Guest House: fotografie

Porcupine Ridge Guest House ****

Porcupine Ridge Guest House je nastaven na zalesněném kopci v centru malebné Panorama Route, 5 minut jízdy od Sabie a 40 minut od Národního parku Kruger.

Hillwatering Country House: fotografie

Hillwatering Country House ****

Nachází se pouhých 50 km od Národního parku Kruger, tento penzion nabízí pokoje s malebným výhledem na hory. Slouží vydatnou snídani na verandě s výhledem na les sjezdovky.

Wayfarers Guest House: fotografie

Wayfarers Guest House ***

Poutníci Guest House, se nachází v klidné ulici, naproti Gorge Sabie. Penzion je klidné zahradě je plná Bird Life a hosté mohou strávit noc v prostorných en-suite pokojů.

Hotely Komatipoort

Komatipoort leží v oblasti Barberton, Mpumalanga, Jižní Afrika (viz mapa Komatipoort).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Komatipoort (navštivte průvodce hotely Komatipoort pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Komatipoort je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Komatipoort

další hotely Komatipoort »
Njovu Kruger Game Lodge: fotografie

Njovu Kruger Game Lodge

Njovu Kruger Game Lodge je ve světě proslulé-Větší Národní park Kruger, scénické 4,5 hodiny jízdy od Johannesburgu a nabízí luxusní safari-style ubytování.

Buckler's Africa: fotografie

Buckler's Africa ****

Štít je Afrika Lodge se nachází na břehu Crocodile River hraničit Kruger National Park. Je stanovena ve velkých krajinářský zahrady s nádherným výhledem do parku.

Trees Too Guest Lodge: fotografie

Trees Too Guest Lodge

Tento intimní, privately-owned zámeček v Komatipoort, pouhých 8 km od Kruger Park, je hrdá na osobní služby a ohromující přírodní prostředí.

Hotely Dullstroom

Dullstroom leží v oblasti Belfast, Mpumalanga, Jižní Afrika (viz mapa Dullstroom).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Dullstroom (navštivte průvodce hotely Dullstroom pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Dullstroom je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Dullstroom

další hotely Dullstroom »
Walkersons Hotel & Spa: fotografie

Walkersons Hotel & Spa *****

Podél skalnatých kopcích Mpumalanga, mimo osady Dullstroom, Walkersons nabízí ubytování s nádechem country a útulný krb. Moderní vybavení patří venkovní bazén, lázeňské centrum a dobře vybavenou posilovnu.

Peebles Country Retreat: fotografie

Peebles Country Retreat *****

Tento 5-hvězdičkový, rodinný Dullstroom venkov ústup nabízí whisky bar, gurmánská restaurace, organické a vyhřívaný venkovní bazén. Spa je na místě, a Verloren Valei přírodní rezervace je 10-km jízdy.

Stonecutters Lodge: fotografie

Stonecutters Lodge ****

Nachází se mezi Dullstroom a Lydenburg, je tato malebná vlastnost ohraničen řekou s 2 přehrad. Všechny pokoje mají vlastní terasu s výhledem na borovice a vzdálených hor.

Hotely Hazyview

Hazyview leží v oblasti Witrivier, Mpumalanga, Jižní Afrika (viz mapa Hazyview).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hazyview (navštivte průvodce hotely Hazyview pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hazyview je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hazyview

další hotely Hazyview »
White Hibiscus B&B: fotografie

White Hibiscus B&B

This cosy B & B se nachází v oblasti Lowveld Mpumalanga provincie v ústraní Numbi Park, 4 km od Hazyview a poblíž svět-proslulé Národní park Kruger.

Abangane Guest Lodge: fotografie

Abangane Guest Lodge ****

Uhnízděný v srdci provincie Mpumalanga, poblíž Národní park Kruger, to je podat kilometr od Hazyview a dojímá svou klidnou atmosférou.

Casa do Sol Hotel & Resort: fotografie

Casa do Sol Hotel & Resort ****

Malý ráj klidný bazénů, hluboce zabalená paseky a klidné květinové zahrady, toto luxusní kombi hotel se nachází v krásném kraji Mpumalanga.

Hotely Mpumalanga: rezervace ubytování

Poloha oblasti Mpumalanga

– viz mapa Mpumalanga »

Mpumalanga leží ve státě Jižní Afrika.

Rezervace ubytování: Mpumalanga – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Mpumalanga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Mpumalanga.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Mpumalanga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Mpumalanga – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Mpumalanga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.