3D mapa Longhirst

Satelitní mapa Longhirst

název bez diakritiky: Longhirst
správní zařazení: Kudumane, North West, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 26° 51' 0" South, 23° 34' 0" East

Longhirst a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LonghirstVítejte na stránce věnované satelitní mapě Longhirst. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Longhirst, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kudumane, North West, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 51' 0" South, 23° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Longhirst v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Longhirst

Hotely Longhirst: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Longhirst: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Longhirst, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Longhirst Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Longhirst. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Longhirst

3D mapa Longhirst v Google Earth

satelitní 3D mapa Longhirst, Jižní Afrika

3D mapa LonghirstGoogle Earth – podívejte se na Longhirst z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Longhirst dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Longhirst shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Longhirst, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Longhirst a okolí

Letiště ve městě Longhirst a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Longhirst říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Longhirst (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Longhirst a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Longhirst

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Longhirst: textový odkaz

satelitní mapu Longhirst: obrázkový odkaz

satelitní mapu Longhirst

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Longhirst: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Longhirst: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Longhirst: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Envaux v oblasti Sarlat-la-Caneda, Dordogne, Aquitaine, Francie
  2. Ban Si Tia v oblasti Lamphun, Northern, Thajsko
  3. Ouye v oblasti Ouallam, Tillabery, Niger

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.