loading

Northern Province: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Northern Province

Hotely Northern Province – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Northern Province. Další města v oblasti Northern Province – viz mapa Northern Province.

Rezervujte si hotel Northern Province on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Northern Province. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Mbabat

Mbabat leží v oblasti Mhala, Northern Province, Jižní Afrika (viz mapa Mbabat).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Mbabat (navštivte průvodce hotely Mbabat pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mbabat je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Mbabat

další hotely Mbabat »
Royal Legend Safari Lodge & Spa: fotografie

Royal Legend Safari Lodge & Spa *****

Tato chata a lázně se nachází na břehu řeky v Timbavati Private Game Reserve, jako součást Národního parku Kruger. Všechny luxusní apartmány mají nádherný výhled na vodním toku a spoustu příležitostí hry všímat.

Motswari Private Game Reserve: fotografie

Motswari Private Game Reserve ****

Motswari je luxusní rodinný domek se nachází v Umbabat přírodní rezervace. Hosté si mohou zažít Bush tratě s vyškolenými průvodci a trávit večery v poušti, jíst autentické pod širým nebem Boma jídla.

Tanda Tula Safari Camp: fotografie

Tanda Tula Safari Camp ****

Tanda Tula nabízí plně zařízené ubytování v deset tun Timbavati soukromé přírodní rezervace. Sada na břehu Nlharalumi řečiště, ale přehlíží zalévání díru, která přitahuje přírody po celý den.

Hotely Polokwane

Polokwane leží v oblasti Pietersburg, Northern Province, Jižní Afrika (viz mapa Polokwane).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Polokwane (navštivte průvodce hotely Polokwane pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Polokwane je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Polokwane

další hotely Polokwane »
Fusion Boutique Hotel: fotografie

Fusion Boutique Hotel *****

S luxusním apartmá a mramorové koupelny, Fusion Boutique je jediný 5-hvězdičkový hotel Polokwane. Rozmanité masáže jsou nabízeny, a tam je Zen zahrada s lehátky.

Ruby Stone Boutique Hotel: fotografie

Ruby Stone Boutique Hotel ****

Uhnízděný v Polokwane, tento butik hotel nabízí velké klimatizované pokoje s vlastním balkonem. Vlastní restauraci s výhledem na okolní krajinu starého Fauna Park.

Protea Hotel The Ranch Resort: fotografie

Protea Hotel The Ranch Resort ****

Nachází se v Polokwane, tento hotel má 2 restaurace, tenisový kurt a 4 bazény obklopen upravenými zahradami. Ranč je možné sjednat safari a hra prohlížení. Bezplatné parkování je k dispozici.

Hotely Manyeleti

Manyeleti leží v oblasti Mhala, Northern Province, Jižní Afrika (viz mapa Manyeleti).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Manyeleti (navštivte průvodce hotely Manyeleti pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Manyeleti je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Manyeleti

další hotely Manyeleti »
Imbali Safari Lodge: fotografie

Imbali Safari Lodge ****

Tento luxusní lodge má výbornou polohu v jedné z devíti pre-přidělených soukromých koncesí ve světě proslulé-Národní park Kruger, pečlivě navrženy tak, aby se minimální dopad na okolní přírodní prostředí.

Honeyguide Tented Safari Camps: fotografie

Honeyguide Tented Safari Camps ****

Zkušenosti tented safari dobrodružství na 'velký 5' větší rezervy v oblasti Národního parku Kruger, kde 2 en suite tented tábory, nabízíme vám možnost dostat se zpátky do přírody.

Hamiltons: fotografie

Hamiltons *****

Krásně se nachází v rozsáhlé oblasti v rámci koncese Národní park Kruger, toto období styl tábor s historickou atmosférou nabízí jedinečný a soukromého safari zkušenost.

Hotely Thornybush Game Reserve

Welverdiend leží v oblasti Phalaborwa, Northern Province, Jižní Afrika (viz mapa Thornybush Game Reserve).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Welverdiend (navštivte průvodce hotely Welverdiend pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Welverdiend je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Welverdiend

další hotely Thornybush Game Reserve »
Shumbalala Game Lodge: fotografie

Shumbalala Game Lodge *****

Ležícím na svět-proslulý Krugerův národní park, tato hra je složit v srdci Thornybush rezervy a poskytuje hostům nezapomenutelné safari zážitek.

Jackalberry Lodge: fotografie

Jackalberry Lodge *****

Ležícím na proslulé Národní park Kruger, to lodge se nachází přímo v Thornybush Game Reserve, takže je ideální základna pro poznávání regionu.

Sunset Game Lodge: fotografie

Sunset Game Lodge ****

Nachází se ve větší Kruger National Park, Západ slunce Game Lodge nabízí luxusní pokoje s individuální, uměleckém stylu. Hosté mohou relaxovat po elegantní bazénu a terasa s lehátky sluneční. Free Wi-Fi je k dispozici.

Hotely Phalaborwa

Phalaborwa leží v oblasti Phalaborwa, Northern Province, Jižní Afrika (viz mapa Phalaborwa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Phalaborwa (navštivte průvodce hotely Phalaborwa pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Phalaborwa je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Phalaborwa

další hotely Phalaborwa »
Simpson's Manor & Restaurant: fotografie

Simpson's Manor & Restaurant

Jen několik minut jízdy autem Národní park Kruger, tento zámek se nachází ve městě Phalaborwa a dojímá se svým elegantním interiérem. Nabízí pouze malý počet pokojů, Simpsonovy Manor & Restaurant vyzařuje intimní atmosféru.

Phalaborwa Country Manor: fotografie

Phalaborwa Country Manor

Zastrčený v krásné zahradě u soukromé Phalaborwa, tento penzion je jen kousek od známé i-Kruger Národní park. Obklopena svěží lesy, Phalaborwa Země zámek nabízí 22 pohodlných suites hosta.

Royal Game Guest House: fotografie

Royal Game Guest House ****

Zastrčený v sub-tropické zahradě ve městě Phalaborwa, tento penzion se nachází v blízkosti Národního parku Kruger, což je skvělou základnou pro objevování regionu.

Hotely Louis Trichardt

Louis Trichardt leží v oblasti Soutpansberg, Northern Province, Jižní Afrika (viz mapa Louis Trichardt).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Louis Trichardt (navštivte průvodce hotely Louis Trichardt pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Louis Trichardt je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Louis Trichardt

další hotely Louis Trichardt »
Madi a Thavha Mountain Lodge: fotografie

Madi a Thavha Mountain Lodge ****

Madi Thavha se nachází v malebné a klidné údolí Soutpansberg hor. Nabízí elegantní pokoje s vlastní koupelnou. Osvěžující venkovní bazén má výhled na hory.

The Ultimate Guesthouse: fotografie

The Ultimate Guesthouse ***

Nachází se v samém srdci klidné Soutpansberg horách, v tomto hotelu je 30-minut jízdy od letiště Polokwane. Má exotickou zahradu, sluneční terasa a venkovní bazén.

Mashovhela Lodge: fotografie

Mashovhela Lodge ***

Nachází se v ranním slunci přírodní rezervace Louis Trichardt a Soutpansberg prostoru, mezi útesy, kde černé orlí hnízdo, to eko-šetrné lodge nabízí Venda stylu chaty s vlastní verandou.

Hotely Vaalwater

Vaalwater leží v oblasti Waterberg, Northern Province, Jižní Afrika (viz mapa Vaalwater).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Vaalwater (navštivte průvodce hotely Vaalwater pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vaalwater je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Vaalwater

další hotely Vaalwater »
Mhondoro Lodge: fotografie

Mhondoro Lodge *****

Nachází se v Welgevonden Game Reserve, all inclusive Mhondoro Lodge nabízí moderní, doškovou střechu vily se zařízenými balkony s výhledem na napajedlo. Je vybaven zdraví, včetně posilovny a soukromé masáže.

Shibula Lodge and Bush Spa: fotografie

Shibula Lodge and Bush Spa *****

Shibula Lodge a Bush Spa se nachází v provincii Limpopo v Jižní Africe, ve velkém soukromého parku s venkovní bazén a lázně. Luxusní apartmá Shibula všichni mají viktoriánský vanou, samostatné WC a vlastní terasu.

Ka'Ingo Private Reserve & Spa: fotografie

Ka'Ingo Private Reserve & Spa *****

To je jihoafrický obora, která nabízí exkluzivní luxus a relaxace, která se nachází v srdci malárie-Waterberg volného prostoru, pouhé 3-hodinu jízdy od Johannesburgu.

Hotely Nylstroom

Nylstroom leží v oblasti Waterberg, Northern Province, Jižní Afrika (viz mapa Nylstroom).

Seznam hotelů Nylstroom . Podrobná satelitní mapa Nylstroom je na samostatné stránce.

Hotely Nylstroom

hotely Nylstroom »
SanRock Resort & Conference Centre: fotografie

SanRock Resort & Conference Centre ***

V srdci Waterberg kraje a kousek Modimolle, SanRock Resort nabízí venkovní bazén a 2 tenisové kurty. Nabízí vlastní stravování ubytování a bezplatné parkování.

Shangri-La Country Hotel: fotografie

Shangri-La Country Hotel ***

S výhledem na Nil údolí, je Shangri-La Country Hotel je zasazen do zeleně a odlehlé útočiště na pozadí Waterberg. K dispozici je venkovní bazén.

Birdsong Cottages: fotografie

Birdsong Cottages

V Birdsong Chaty nabízí ubytování s vlastním stravováním s výhledem na pohoří Waterberg. Má venkovní bazén se sluneční terasou a okolní zahrady. Bela-Bela Hot Springs se nachází 35 km daleko.

Hotely Hoedspruit

Hoedspruit leží v oblasti Phalaborwa, Northern Province, Jižní Afrika (viz mapa Hoedspruit).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hoedspruit (navštivte průvodce hotely Hoedspruit pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hoedspruit je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hoedspruit

další hotely Hoedspruit »
Royal Legend Safari Lodge: fotografie

Royal Legend Safari Lodge *****

Pure poušti v kombinaci s luxusní ubytování čeká hosty v tomto složení, zastrčená v Timbavati Private Game Reserve a postaven s minimálním dopadem na životní prostředí.

Makalali Private Game Lodge: fotografie

Makalali Private Game Lodge ****

Makalali Private Game Lodge - ideální místo k nalezení svého skutečného nitra. Od jeho pozoruhodnou směs drsné doškovou věže a pozemské zdi, na své staré mystické ornamenty a luxusní schůzky, Makalali nabízí skutečně jedinečný zážitek.

Mohlabetsi Safari Lodge: fotografie

Mohlabetsi Safari Lodge ****

Setkávají v Africe velkolepé přírody, jako nikdy předtím v této luxusní safari lodge, se nachází v přírodní rezervaci, která je součástí větší Krugerův národní park.

Hotely Tzaneen

Tzaneen leží v oblasti Letaba (O), Northern Province, Jižní Afrika (viz mapa Tzaneen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Tzaneen (navštivte průvodce hotely Tzaneen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tzaneen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Tzaneen

další hotely Tzaneen »
Coach house hotel: fotografie

Coach house hotel *****

Nachází se v Tzaneen, tento 5-hvězdičkový hotel nabízí úžasný výhled na severní Dračí hory. Nabízí vnitřní a venkovní bazény, masáže a restaurace. Bezplatné parkování je k dispozici.

Sherwood's Country House: fotografie

Sherwood's Country House ****

Tato malá viktoriánská venkovský dům se nachází v Agathy hory a lesy, 13 km nad Tzaneen. Je vybaven krásný výhled na hory, Wolkberg venkovní bazén a gril.

Tzaneen Country Lodge: fotografie

Tzaneen Country Lodge ****

V srdci severní-východní Lowveld, jen 84 km od Národní park Kruger, tato cena-vyhrávat lodge nabízí hostům exkluzivní world-class hospitality.

Hotely Northern Province: rezervace ubytování

Poloha oblasti Northern Province

– viz mapa Northern Province »

Northern Province leží ve státě Jižní Afrika.

Rezervace ubytování: Northern Province – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Northern Province, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Northern Province.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Northern Province Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Northern Province – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Northern Province. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.