3D mapa Rietvlei

Satelitní mapa Rietvlei

název bez diakritiky: Rietvlei
správní zařazení: Soutpansberg, Northern Province, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 23° 5' 0" South, 29° 52' 0" East

Rietvlei a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RietvleiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rietvlei. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rietvlei, administrativně je místo zařazeno do oblasti Soutpansberg, Northern Province, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 5' 0" South, 29° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rietvlei v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rietvlei

Hotely Rietvlei: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rietvlei: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rietvlei, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rietvlei Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rietvlei. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rietvlei

3D mapa Rietvlei v Google Earth

satelitní 3D mapa Rietvlei, Jižní Afrika

3D mapa RietvleiGoogle Earth – podívejte se na Rietvlei z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rietvlei dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rietvlei shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rietvlei, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Rietvlei a okolí

Letiště ve městě Rietvlei a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rietvlei říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rietvlei (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rietvlei a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rietvlei

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rietvlei: textový odkaz

satelitní mapu Rietvlei: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rietvlei

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rietvlei: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rietvlei: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rietvlei: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Neuhof v oblasti Hamburg, Hamburg, Hamburg, Německo
  2. Vensov v oblasti Benešov, Středočeský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.