3D mapa Stone Edge

Satelitní mapa Stone Edge

název bez diakritiky: Stone Edge
správní zařazení: Soutpansberg, Northern Province, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 23° 1' 0" South, 29° 54' 0" East

Stone Edge a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Stone EdgeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Stone Edge. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Stone Edge, administrativně je místo zařazeno do oblasti Soutpansberg, Northern Province, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 1' 0" South, 29° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Stone Edge v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Stone Edge

Hotely Stone Edge: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Stone Edge: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Stone Edge, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Stone Edge Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Stone Edge. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Stone Edge

3D mapa Stone Edge v Google Earth

satelitní 3D mapa Stone Edge, Jižní Afrika

3D mapa Stone EdgeGoogle Earth – podívejte se na Stone Edge z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Stone Edge dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Stone Edge shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Stone Edge, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Stone Edge a okolí

Letiště ve městě Stone Edge a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Stone Edge říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Stone Edge (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Stone Edge a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Stone Edge

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Stone Edge: textový odkaz

satelitní mapu Stone Edge: obrázkový odkaz

satelitní mapu Stone Edge

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Stone Edge: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Stone Edge: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Stone Edge: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shimajiri v oblasti Okinawa, Ryukiu-Islands, Japonsko
  2. Saizenay v oblasti Lons-le-Saunier, Jura, Franche-Comte, Francie
  3. Povorot v oblasti Selenginskiy rayon, Republic of Buryatia, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.