loading

Western Cape: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Western Cape

Hotely Western Cape – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Western Cape. Další města v oblasti Western Cape – viz mapa Western Cape.

Rezervujte si hotel Western Cape on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Western Cape. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Cape Town

Cape Town leží v oblasti Malmesbury, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Cape Town).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cape Town (navštivte průvodce hotely Cape Town pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cape Town je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cape Town

další hotely Cape Town »
VIP Living Luxury Hotel Apartments: fotografie

VIP Living Luxury Hotel Apartments

VIP Život nabízí klimatizovaný ubytování v centru Kapského Města obchodní čtvrti. Všechna studia a apartmány mají obývací pokoj s ploché obrazovky-TV, jídelní kout a kuchyň.

Hôtel Le Vendôme: fotografie

Hôtel Le Vendôme *****

Hôtel Le Vendôme je luxusní boutique hotel se nachází v kosmopolitní předměstí Kapského Města moře písem předměstí Sea Point.

Coral International Cape Town: fotografie

Coral International Cape Town *****

Nabízí chuť na Blízkém východě v Kapském Městě, tento 5-hvězdičkový hotel je ideálně situován na úpatí Stolové hory. Poskytuje 2 restaurace a luxusní, prostorné ubytování s LCD televizory.

Hotely Franschhoek

Franschhoek leží v oblasti Paarl, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Franschhoek).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Franschhoek (navštivte průvodce hotely Franschhoek pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Franschhoek je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Franschhoek

další hotely Franschhoek »
Franschhoek Traveller's Lodge & Group Accommodation: fotografie

Franschhoek Traveller's Lodge & Group Accommodation

Toto ubytovací komplex se nachází ve většině střední a malebné městečko na svět-proslulé jihoafrické víno trasy, blízko centra města. Franschhoek má bohatou historii, kulturu, kuchyni a nijak překvapivě dobré víno.

Franschhoek Country House & Villas: fotografie

Franschhoek Country House & Villas *****

Obklopené vinicemi a okouzlující Huguenot majestátní hory, tento malý Boutique hotel je nastavena na okraji města Franschhoek, v Cape Winelands.

Franschhoek Manor: fotografie

Franschhoek Manor *****

Franschhoek Manor je 5-hvězdičkový hotel s individuálně zařízených pokojích a 2 venkovní bazény. Jeho velká zahrada je vybaven 2 z tepaného železa altánků a několik zastíněné posezení.

Hotely Stellenbosch

Stellenbosch leží v oblasti Stellenbosch, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Stellenbosch).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Stellenbosch (navštivte průvodce hotely Stellenbosch pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Stellenbosch je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Stellenbosch

další hotely Stellenbosch »
The Lanzerac Hotel & Spa: fotografie

The Lanzerac Hotel & Spa *****

Velkolepé výhledy na skalnatých hor, údolí, válcování, dub-lemovaly cesty a svěží vinic tvoří pozadí jedné z nejkrásnějších Jižní Afriky soukromých hotelů a lázní.

Coopmanhuijs Boutique Hotel & Spa: fotografie

Coopmanhuijs Boutique Hotel & Spa *****

Postaven v roce 1713 a nachází se v historickém městě Stellenbosch, tento hotel nabízí útulné pokoje s klasickým dekorem. Je také vybaven lázně, vyhřívaný bazén a bezplatné Wi-Fi v celém hotelu.

Asara Wine Estate & Hotel: fotografie

Asara Wine Estate & Hotel *****

Asara Wine Estate & Hotel, hrdým členem Relais & Chateaux rodiny, nabízí chuť pěti hvězdičkový luxusní ubytování v centru winelands Stellenbosch.

Hotely Knysna

Knysna leží v oblasti Knysna, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Knysna).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Knysna (navštivte průvodce hotely Knysna pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Knysna je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Knysna

další hotely Knysna »
Knysna Terrace: fotografie

Knysna Terrace ****

Pohodlně se nachází jen kousek od N2 od George, Knysna Terasa nabízí pokoje s vlastním balkonem představovat nepřetržitý výhled na Knysna Lagoon. Bezplatné parkování je k dispozici na místě.

House Hammond: fotografie

House Hammond *****

Nachází se vedle nádherné Knysna Lagoon, jeden z klenotů je okouzlující Western Cape Garden Route, House Hammond nabízí unikátní řešení v luxusu, stylu, servis a umístění.

Fair Acres Hotel: fotografie

Fair Acres Hotel ****

Ujde to Acres Hotel, s nádherným výhledem přes lagunu Knysna a hlavy, nabízí ohromující Garden Route ubytování. Tento luxusní hotel se nachází nad okázale Knysna, stojící hrdě na úbočí hory s výhledem na město.

Hotely Somerset West

Somerset West leží v oblasti Caledon, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Somerset West).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Somerset West (navštivte průvodce hotely Somerset West pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Somerset West je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Somerset West

další hotely Somerset West »
Die Ou Pastorie Boutique Country Hotel: fotografie

Die Ou Pastorie Boutique Country Hotel ****

Nachází se 20 minut od mezinárodního letiště Cape Town, se slavnými Atlantského oceánu v blízkosti pláže a okolní svět-proslulé vinařské oblasti Stellenbosch, Paarl a Franschhoek, Die Ou Pastorie je ideální centrální místo.

Lorden Lodge: fotografie

Lorden Lodge

Chlouba nádherný pohled na False Bay a Helderberg hory, toto hodnocení podat nabízí návštěvníkům komfortní zázemí během svého pobytu v Somerset West.

Straightway Head Boutique Hotel: fotografie

Straightway Head Boutique Hotel ****

Zastrčený v zahradě v Somerset West, tento hotel je kousek od některých z nejpopulárnějších pláží Západní Kapsko a poskytuje host s klidné útočiště.

Hotely Hout Bay

Houtbaai leží v oblasti Malmesbury, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Hout Bay).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Houtbaai (navštivte průvodce hotely Houtbaai pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Houtbaai je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Houtbaai

další hotely Hout Bay »
The Pearls of Hout Bay: fotografie

The Pearls of Hout Bay ****

Stylový self-catering ubytování očekává hosty v tomto komplexu, který se nachází v srdci Hout Bay, jeden z Kapského Města je nejžádanějším-po předměstí.

Amblewood Guest House: fotografie

Amblewood Guest House ****

Amblewood Penzion nabízí klidné, stylově zařízených apartmánech a pokojích s krásným panoramatickým výhledem na záliv a oceán, pouhých 20 minut od centra Kapského Města.

Bay Breeze Guesthouse: fotografie

Bay Breeze Guesthouse ****

Výhledem Hout Bay a Chapman se Peak Drive, jen kousek od centra Kapského Města je tento luxusní 4-hvězdičkový penzion nabízí hostům first-class ubytování.

Hotely Plettenberg Bay

Plettenberg Bay leží v oblasti Knysna, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Plettenberg Bay).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Plettenberg Bay (navštivte průvodce hotely Plettenberg Bay pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Plettenberg Bay je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Plettenberg Bay

další hotely Plettenberg Bay »
Aqua Dreams Premier Guesthouse: fotografie

Aqua Dreams Premier Guesthouse ****

Nachází se nad laguny Keurboom je, Aqua Dreams nabízí mnoho příležitostí poznat povahu a nádherným výhledem na záliv, laguna, hory a oceán. Užijte si nádherný výhled na moře přímo z pohodlí vašeho vlastního pokoje.

Sandbanks Luxury Retreat: fotografie

Sandbanks Luxury Retreat ****

Chlouba radikální názory Atlantského oceánu, tento moderní penzion se nachází v srdci Plettenberg Bay a spojuje elegantní interiér s exkluzivní služby.

Forest Lake Guest Lodge: fotografie

Forest Lake Guest Lodge ****

Uhnízděný v klidu přírodního lesa, krásu a eleganci tohoto 14-ložnice penzionu na Vás čeká. Hrdě vlastní a spravuje Comfort Stay, Forest Lake Guest Lodge nabízí osobní služby, aby vyhovoval vašim individuálním vkusu a potřebám.

Hotely Hermanus

Hermanus leží v oblasti Swellendam, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Hermanus).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Hermanus (navštivte průvodce hotely Hermanus pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Hermanus je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Hermanus

další hotely Hermanus »
Walkerbay Manor an Artist's Home - Guesthouse: fotografie

Walkerbay Manor an Artist's Home - Guesthouse ***

Nachází se v Hermanus v Western Cape, tento půvabný penzion nabízí bezplatné parkování, stejně jako výhled na hory a Atlantského oceánu. Walker Bay, známý pro pozorování velryb, se nachází nedaleko.

Sandbaai Bed&Breakfast: fotografie

Sandbaai Bed&Breakfast ***

This B & B, která se nachází pouhých 350 metrů od pláže Sandbaai, je náročnější zařízení, které zajišťuje pro hosty hledáte nějaký odpočinek a přestávka od každodenního napětí. Sandbaai pension nabízí terasa a společenská místnost, v níž si hosté mohou odpočinout.

Bay Haven Penthouse and Apartments: fotografie

Bay Haven Penthouse and Apartments *****

Nabízejí úchvatný výhled na Walker Bay, tyto stylové apartmány se nacházejí v centru Karlovy Vary a kombinovat samostatné bydlení s zázemí a osobní služby first-class hotel.

Hotely Wilderness

Wilderness leží v oblasti George, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Wilderness).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Wilderness (navštivte průvodce hotely Wilderness pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Wilderness je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Wilderness

další hotely Wilderness »
Porcupine Pie Boutique Lodge: fotografie

Porcupine Pie Boutique Lodge ****

Krásně se nacházejí v bohaté a rozmanité horské krajiny, tento luxusní lodge je ideálně umístěn v oblasti plné všeho, co každému hostu si mohla přát na dovolené.

Xanadu Guest Villa: fotografie

Xanadu Guest Villa *****

Klenot podél malebného Garden Route, this 5-hvězdičkový penzion se nachází přímo na Wildneress Beach a dojímá s luxusní zařízení a jedinečné pohledy.

Boardwalk Lodge: fotografie

Boardwalk Lodge ****

Sada na svazích hory Outeniqua uprostřed zeleného lesa of Wilderness Heights, this 4-star self-catering nocleh se snídaní rekreační oblast je ideálním místem užít soukromí, čistý odpočinek při pobytu v přírodě.

Hotely Oudtshoorn

Oudtshoorn leží v oblasti Oudtshoorn, Western Cape, Jižní Afrika (viz mapa Oudtshoorn).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Oudtshoorn (navštivte průvodce hotely Oudtshoorn pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Oudtshoorn je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Oudtshoorn

další hotely Oudtshoorn »
Villa Rustique Guest House: fotografie

Villa Rustique Guest House ****

Nabízí svým hostům jedinečné a luxusní ubytování v klidné rezidenční čtvrti Oudtshorrn, tato rodina-run podat inspiruje novomanžele na svatební cestě, relaxaci o azyl a přírody nadšenci.

Die Fonteine Guest House: fotografie

Die Fonteine Guest House ****

Luxusní penzion se nachází v malebné vesničce Schoemanshoek, v Cango Valley, Die Fonteine nabízí prostorné pokoje s výhledem na hory a Swartberg Schoemanshoek údolí.

The Gumtree Guest House: fotografie

The Gumtree Guest House ***

Gumtree Lodge nabízí klimatizované pokoje s zemi dekor a venkovní bazén nastavit na dřevěnou terasu. Je to 3 minuty chůze od obchodů a restaurací Oudtshoorn. Každý pokoj má velká okna a balkon do otevřené panoramatické výhledy přírody.

Hotely Western Cape: rezervace ubytování

Poloha oblasti Western Cape

– viz mapa Western Cape »

Western Cape leží ve státě Jižní Afrika.

Rezervace ubytování: Western Cape – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Western Cape, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Western Cape.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Western Cape Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Western Cape – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Western Cape. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.