3D mapa Knysna

Satelitní mapa Knysna

název bez diakritiky: Knysna
správní zařazení: Knysna, Western Cape, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 34° 2' 0" South, 23° 2' 0" East

Knysna a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KnysnaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Knysna. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Knysna, administrativně je místo zařazeno do oblasti Knysna, Western Cape, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 2' 0" South, 23° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Knysna v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Knysna

Hotely Knysna: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Knysna: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Knysna, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Knysna Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Knysna. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Knysna

3D mapa Knysna v Google Earth

satelitní 3D mapa Knysna, Jižní Afrika

3D mapa KnysnaGoogle Earth – podívejte se na Knysna z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Knysna dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Knysna shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Knysna, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Knysna a okolí

Letiště ve městě Knysna a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Knysna říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Knysna (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Knysna a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Knysna

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Knysna: textový odkaz

satelitní mapu Knysna: obrázkový odkaz

satelitní mapu Knysna

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Knysna: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Knysna: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Knysna: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Akwa v oblasti Moungo, Littoral, Kamerun
  2. Sabenago v oblasti Thabeikkyin, Mandalay, Barma
  3. Zebe v oblasti Zio, Maritime, Togo
  4. Port Charlotte v oblasti Charlotte County, Florida, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.