3D mapa Mosselrivier

Satelitní mapa Mosselrivier

název bez diakritiky: Mosselrivier
správní zařazení: Swellendam, Western Cape, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 34° 24' 0" South, 19° 16' 0" East

Mosselrivier a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MosselrivierVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mosselrivier. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mosselrivier, administrativně je místo zařazeno do oblasti Swellendam, Western Cape, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 24' 0" South, 19° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mosselrivier v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mosselrivier

Hotely Mosselrivier: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mosselrivier: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mosselrivier, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mosselrivier Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mosselrivier. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mosselrivier

3D mapa Mosselrivier v Google Earth

satelitní 3D mapa Mosselrivier, Jižní Afrika

3D mapa MosselrivierGoogle Earth – podívejte se na Mosselrivier z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mosselrivier dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mosselrivier shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mosselrivier, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Mosselrivier a okolí

Letiště ve městě Mosselrivier a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mosselrivier říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mosselrivier (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mosselrivier a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mosselrivier

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mosselrivier: textový odkaz

satelitní mapu Mosselrivier: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mosselrivier

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mosselrivier: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mosselrivier: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mosselrivier: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thun v oblasti Bharatpur, Rajasthan, Indie
  2. Wujiazhuang v oblasti Licheng, Shanxi, Čína
  3. Dillia Tefidinga v oblasti Nguigmi, Diffa, Niger

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.