3D mapa Ḩisbān

Satelitní mapa Ḩisbān

název bez diakritiky: Hisban
správní zařazení: Amman, Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 31° 48' 0" North, 35° 48' 0" East

Ḩisbān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HisbanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḩisbān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hisban, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amman, Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 48' 0" North, 35° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḩisbān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḩisbān

Hotely Ḩisbān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḩisbān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḩisbān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḩisbān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḩisbān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḩisbān

3D mapa Ḩisbān v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḩisbān, Jordánsko

3D mapa ḨisbānGoogle Earth – podívejte se na Ḩisbān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḩisbān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḩisbān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḩisbān, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Ḩisbān a okolí

Letiště ve městě Ḩisbān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḩisbān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḩisbān (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḩisbān a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḩisbān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḩisbān: textový odkaz

satelitní mapu Ḩisbān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḩisbān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḩisbān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩisbān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩisbān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Siyekli v oblasti Izmir, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.