3D mapa Tilā` al `Alī

Satelitní mapa Tilā` al `Alī

název bez diakritiky: Tila` al `Ali
správní zařazení: Amman, Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 32° 0' 0" North, 35° 52' 0" East

Tilā` al `Alī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tila` al `AliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tilā` al `Alī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tila` al `Ali, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amman, Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 0' 0" North, 35° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tilā` al `Alī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tilā` al `Alī

Hotely Tilā` al `Alī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tilā` al `Alī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tilā` al `Alī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tilā` al `Alī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tilā` al `Alī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tilā` al `Alī

3D mapa Tilā` al `Alī v Google Earth

satelitní 3D mapa Tilā` al `Alī, Jordánsko

3D mapa Tilā` al `AlīGoogle Earth – podívejte se na Tilā` al `Alī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tilā` al `Alī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tilā` al `Alī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tilā` al `Alī, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Tilā` al `Alī a okolí

Letiště ve městě Tilā` al `Alī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tilā` al `Alī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tilā` al `Alī (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tilā` al `Alī a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tilā` al `Alī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tilā` al `Alī: textový odkaz

satelitní mapu Tilā` al `Alī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tilā` al `Alī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tilā` al `Alī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tilā` al `Alī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tilā` al `Alī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Kabao v oblasti Pak Se, Champassack, Laos
  2. Bjarnanes v oblasti Austur-Skaftafells, Island
  3. Potiyevka v oblasti Kyyivska, Ukrajina
  4. Maginang v oblasti Nueva Vizcaya, Region 2, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.