3D mapa Umm Juraysāt

Satelitní mapa Umm Juraysāt

název bez diakritiky: Umm Juraysat
správní zařazení: Amman, Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 31° 42' 42" North, 35° 43' 56" East

Umm Juraysāt a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Umm JuraysatVítejte na stránce věnované satelitní mapě Umm Juraysāt. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Umm Juraysat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amman, Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 42' 42" North, 35° 43' 56" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Umm Juraysāt v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Umm Juraysāt

Hotely Umm Juraysāt: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Umm Juraysāt: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Umm Juraysāt, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Umm Juraysāt Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Umm Juraysāt. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Umm Juraysāt

3D mapa Umm Juraysāt v Google Earth

satelitní 3D mapa Umm Juraysāt, Jordánsko

3D mapa Umm JuraysātGoogle Earth – podívejte se na Umm Juraysāt z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Umm Juraysāt dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Umm Juraysāt shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Umm Juraysāt, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Umm Juraysāt a okolí

Letiště ve městě Umm Juraysāt a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Umm Juraysāt říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Umm Juraysāt (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Umm Juraysāt a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Umm Juraysāt

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Umm Juraysāt: textový odkaz

satelitní mapu Umm Juraysāt: obrázkový odkaz

satelitní mapu Umm Juraysāt

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Umm Juraysāt: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Umm Juraysāt: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Umm Juraysāt: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kings Grove (historical) v oblasti Holt County, Missouri, Spojené státy americké
  2. Kokoshkino v oblasti Rzhevskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  3. Sidisto v oblasti North Shewa, Amhara, Etiopie
  4. K'ot'isa v oblasti West Harerghe, Oromiya, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.