3D mapa Al Fardhakh

Satelitní mapa Al Fardhakh

název bez diakritiky: Al Fardhakh
správní zařazení: Ma-an, Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 30° 11' 0" North, 35° 30' 0" East

Al Fardhakh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al FardhakhVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Fardhakh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Fardhakh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ma-an, Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 11' 0" North, 35° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Fardhakh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Fardhakh

Hotely Al Fardhakh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Fardhakh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Fardhakh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Fardhakh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Fardhakh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Fardhakh

3D mapa Al Fardhakh v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Fardhakh, Jordánsko

3D mapa Al FardhakhGoogle Earth – podívejte se na Al Fardhakh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Fardhakh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Fardhakh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Fardhakh, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Al Fardhakh a okolí

Letiště ve městě Al Fardhakh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Fardhakh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Fardhakh (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Fardhakh a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Fardhakh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Fardhakh: textový odkaz

satelitní mapu Al Fardhakh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Fardhakh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Fardhakh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Fardhakh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Fardhakh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Agbome v oblasti Gbi, Volta, Ghana
  2. Lang Luu v oblasti Van Yen, Yen Bai, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.