3D mapa Al Ḩumaymah al Jadīdah

Satelitní mapa Al Ḩumaymah al Jadīdah

název bez diakritiky: Al Humaymah al Jadidah
správní zařazení: Ma-an, Jordánsko, Asie
zeměpisná poloha: 29° 52' 30" North, 35° 24' 0" East

Al Ḩumaymah al Jadīdah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al Humaymah al JadidahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Ḩumaymah al Jadīdah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Humaymah al Jadidah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ma-an, Jordánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 52' 30" North, 35° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Ḩumaymah al Jadīdah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Ḩumaymah al Jadīdah

Hotely Al Ḩumaymah al Jadīdah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Ḩumaymah al Jadīdah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Ḩumaymah al Jadīdah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Ḩumaymah al Jadīdah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Ḩumaymah al Jadīdah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Ḩumaymah al Jadīdah

3D mapa Al Ḩumaymah al Jadīdah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Ḩumaymah al Jadīdah, Jordánsko

3D mapa Al Ḩumaymah al JadīdahGoogle Earth – podívejte se na Al Ḩumaymah al Jadīdah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Ḩumaymah al Jadīdah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Ḩumaymah al Jadīdah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Ḩumaymah al Jadīdah, Jordánsko v Google Earth »

Letiště Al Ḩumaymah al Jadīdah a okolí

Letiště ve městě Al Ḩumaymah al Jadīdah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Ḩumaymah al Jadīdah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Ḩumaymah al Jadīdah (Jordánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Ḩumaymah al Jadīdah a celou oblast Jordánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Ḩumaymah al Jadīdah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Ḩumaymah al Jadīdah: textový odkaz

satelitní mapu Al Ḩumaymah al Jadīdah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Ḩumaymah al Jadīdah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Ḩumaymah al Jadīdah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ḩumaymah al Jadīdah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ḩumaymah al Jadīdah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saguatepe v oblasti Boaco, Boaco, Nikaragua
  2. Molina v oblasti Melgar, Puno, Peru
  3. Phulbari v oblasti Chuadanga Zl, Khulna Div, Bangladéš
  4. Tambor v oblasti Pasto, Narino, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.