loading

Ramm: hotely – rezervujte si hotel ve městě Ramm

Hotely Ramm: rezervace ubytování

Rezervujte si hotel Ramm on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ramm: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ramm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve městě Ramm.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ramm Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Ramm – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ramm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Poloha města Ramm

– viz mapa Ramm »

Ramm leží v oblasti Ma-an, Jordánsko.

Hotely Ramm – seznam hotelů (volitelné kritérium řazení)

Následuje stručný seznam všech hotelů ve městě Ramm. Hotely Ramm jsou seřazeny podle třídy: luxusní hotely ve městě Ramm jsou uvedeny dříve. Pomocí ovládací lišty můžete změnit kritérium řazení: kliknutím zvolíte rozhodující vlastnost. Směr řazení se přepíná kliknutím na první tlačítko (úplně vlevo) lišty.

Sestavili jsme samostatné oddíly pro Ramm luxusní hotely and Ramm levné hotely.

Ramm: přehled všech hotelů

Moon Valley Tourist Camp: fotografie

Moon Valley Tourist Camp ***

Nachází se na 700 m² divokých pouští, tento turistický kemp nabízí klimatizované ubytování ve Wadi Rum. Je vybaven venkovního grilu akce a zároveň slouží tradiční arabské kuchyni. Počet pokojů: 150.

Al-Khazali Tourist Camp: fotografie

Al-Khazali Tourist Camp

S bezkonkurenční polohou v červených skalách pouště Wadi Rum, Al-Khazali nabízí ubytování v tradičním beduínském-styl stany. To představuje dobrodružné výlety v 4x4 a provázený vyjížďky na velbloudu. Počet pokojů: 15.

Sand Dunes Camp: fotografie

Sand Dunes Camp

Nachází se v Wadi Rum (Údolí Měsíce), 60 km od Aqaba, písečné přesypy Kemp nabízí beduínském táboře-styl ubytování s odpočívárnou zařízení a sprchy. Nabízí jídla službu a možnost odbavit se 24 hodin denně. Počet pokojů: 20.

Andalusia Desert Camp: fotografie

Andalusia Desert Camp

Obklopen Wadi Rum je přirozeně krásná krajina, to v beduínském stylu kemp nabízí transfery na King Hussein International Airport, 70 km daleko. Zdarma kola jsou k dispozici k prozkoumání jordánské poušti. Počet pokojů: 80.

Bait Ali Lodge, Rum: fotografie

Bait Ali Lodge, Rum

Nachází se v samém srdci Wadi Rum, tento tábor beduínský a zbytek plochy nabízí různé typy ubytování. Je vybaven sezónní venkovní bazén a tradiční večerní táboráky a grilování. Počet pokojů: 64.

Captains Desert Camp: fotografie

Captains Desert Camp

Kapitánův Desert Camp nabízí jedinečný zážitek v tradičním beduínském stanu s otevřeným výhledem do krajiny Wadi Rum. Tento kemp nabízí autentický pouštní zkušenosti s klasickým jídlem beduínské připravuje denně. Počet pokojů: 64.

Hasan Zawaideh Camp: fotografie

Hasan Zawaideh Camp

Set mezi červenou duny Wadi Rum, Hasan Zawaideh kemp nabízí soukromé a sdílené stanů v beduínském stylu a vynikající polohu, aby prozkoumala jordánské poušti. Počet pokojů: 15.

Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service): fotografie

Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service)

Nachází se 10 km od Aqaba, Quteish turistický kemp nabízí tradiční beduínském stylu táboření v poušti Wadi Rum. Jeep safari, vyjížďky na velbloudu, a tradiční beduínské barbeque večeře jsou k dispozici. Počet pokojů: 150.

Rock Bridge Camp: fotografie

Rock Bridge Camp

Umm Enfoos Kemp nabízí soukromé a sdílené beduínských stanů uprostřed malebné Wadi Rum je skalní útvary. Je dokonale nachází prozkoumat přírodní krásy jordánské poušti. Počet pokojů: 20.

The Caravans Camp: fotografie

The Caravans Camp

Karavany Camp se nachází v Wadi Rum, obklopen úžasnou krajinou duny písku a hory z pískovce a žuly. Počet pokojů: 40.

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.