loading

Ramm hotely: Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm

Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service)

základní informace

třída:
adresa hotelu: Wadi Rum , Wadi Rum
zeměpisná poloha: 29° 36' 20" severní šířky, 35° 24' 7" východní délky
oblast: Ma-an, Jordánsko
počet pokojů: 150

popis hotelu

Nachází se 10 km od Aqaba, Quteish turistický kemp nabízí tradiční beduínském stylu táboření v poušti Wadi Rum. Jeep safari, vyjížďky na velbloudu, a tradiční beduínské barbeque večeře jsou k dispozici.


Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) – podrobné informace & rezervace »

Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ramm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ramm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Wadi Rum ve městě Ramm, Ma-an, Jordánsko – viz mapa Ramm ».

Hotely blízko hotelu Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm

Hotely v okolí hotelu Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Ramm

Velká letiště blízko hotelu Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm

Letiště blízko hotelu Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Quteish Tourist Camp (Wadi Rum desert Service) hotel Ramm. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.