3D mapa Paôy Pêt

Satelitní mapa Paôy Pêt

název bez diakritiky: Paoy Pet
správní zařazení: Serey Sophorn, Banteay Meanchey, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 13° 39' 22" North, 102° 33' 45" East

Paôy Pêt a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Paoy PetVítejte na stránce věnované satelitní mapě Paôy Pêt. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Paoy Pet, administrativně je místo zařazeno do oblasti Serey Sophorn, Banteay Meanchey, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 39' 22" North, 102° 33' 45" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Paôy Pêt v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Paôy Pêt

Hotely Paôy Pêt: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Paôy Pêt: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Paôy Pêt, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Paôy Pêt Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Paôy Pêt. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Paôy Pêt

3D mapa Paôy Pêt v Google Earth

satelitní 3D mapa Paôy Pêt, Kambodža

3D mapa Paôy PêtGoogle Earth – podívejte se na Paôy Pêt z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Paôy Pêt dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Paôy Pêt shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Paôy Pêt, Kambodža v Google Earth »

Letiště Paôy Pêt a okolí

Letiště ve městě Paôy Pêt a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Paôy Pêt říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Paôy Pêt (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Paôy Pêt a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Paôy Pêt

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Paôy Pêt: textový odkaz

satelitní mapu Paôy Pêt: obrázkový odkaz

satelitní mapu Paôy Pêt

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Paôy Pêt: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Paôy Pêt: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Paôy Pêt: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mloiua v oblasti Malema, Nampula, Mozambik
  2. Kokkozi v oblasti Natogyi, Mandalay, Barma
  3. Pushnyakova v oblasti Shatrovskiy rayon, Kurganskaya Oblast, Rusko
  4. La Punta v oblasti Rengo, Cachapoal, Chile

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.