3D mapa Bătdâmbâng

Satelitní mapa Bătdâmbâng

název bez diakritiky: Batdambang
správní zařazení: Battambang (PT), Battambang, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 13° 6' 0" North, 103° 12' 0" East

Bătdâmbâng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BatdambangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bătdâmbâng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Batdambang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Battambang (PT), Battambang, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 6' 0" North, 103° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bătdâmbâng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bătdâmbâng

Hotely Bătdâmbâng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bătdâmbâng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bătdâmbâng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bătdâmbâng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bătdâmbâng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Bătdâmbâng

3D mapa Bătdâmbâng v Google Earth

satelitní 3D mapa Bătdâmbâng, Kambodža

3D mapa BătdâmbângGoogle Earth – podívejte se na Bătdâmbâng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bătdâmbâng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bătdâmbâng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bătdâmbâng, Kambodža v Google Earth »

Letiště Bătdâmbâng a okolí

Letiště ve městě Bătdâmbâng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bătdâmbâng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bătdâmbâng (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bătdâmbâng a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bătdâmbâng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bătdâmbâng: textový odkaz

satelitní mapu Bătdâmbâng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bătdâmbâng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bătdâmbâng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bătdâmbâng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bătdâmbâng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shukula v oblasti Mpanda, Rukwa, Tanzanie
  2. Hemlock Brook Estates v oblasti Berkshire County, Massachusetts, Spojené státy americké
  3. Rahim Beyglu-ye Pa'in v oblasti East Azarbayejan, Írán
  4. Fundong v oblasti Menchum, Nord-Ouest, Kamerun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.