3D mapa Phumĭ Sakâr Svay

Satelitní mapa Phumĭ Sakâr Svay

název bez diakritiky: Phumi Sakar Svay
správní zařazení: Battambong (DC), Battambang, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 13° 25' 0" North, 103° 0' 0" East

Phumĭ Sakâr Svay a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Sakar SvayVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Sakâr Svay. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Sakar Svay, administrativně je místo zařazeno do oblasti Battambong (DC), Battambang, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 25' 0" North, 103° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Sakâr Svay v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Sakâr Svay

Hotely Phumĭ Sakâr Svay: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Sakâr Svay: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Sakâr Svay, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Sakâr Svay Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Sakâr Svay. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Sakâr Svay

3D mapa Phumĭ Sakâr Svay v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Sakâr Svay, Kambodža

3D mapa Phumĭ Sakâr SvayGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Sakâr Svay z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Sakâr Svay dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Sakâr Svay shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Sakâr Svay, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Sakâr Svay a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Sakâr Svay a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Sakâr Svay říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Sakâr Svay (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Sakâr Svay a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Sakâr Svay

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Sakâr Svay: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sakâr Svay: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sakâr Svay

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Sakâr Svay: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sakâr Svay: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sakâr Svay: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Banda Grande v oblasti Molinos, Salta, Argentina
  2. Kesambisepuhun v oblasti Bekasi, Jawa Barat, Indonésie
  3. Meyemaya v oblasti Dja-Et-Lobo, Sud, Kamerun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.