3D mapa Phumĭ Srânăl

Satelitní mapa Phumĭ Srânăl

název bez diakritiky: Phumi Sranal
správní zařazení: Bavel, Battambang, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 13° 21' 0" North, 102° 54' 0" East

Phumĭ Srânăl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi SranalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Srânăl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Sranal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bavel, Battambang, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 21' 0" North, 102° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Srânăl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Srânăl

Hotely Phumĭ Srânăl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Srânăl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Srânăl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Srânăl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Srânăl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Srânăl

3D mapa Phumĭ Srânăl v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Srânăl, Kambodža

3D mapa Phumĭ SrânălGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Srânăl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Srânăl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Srânăl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Srânăl, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Srânăl a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Srânăl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Srânăl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Srânăl (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Srânăl a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Srânăl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Srânăl: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Srânăl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Srânăl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Srânăl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Srânăl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Srânăl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wolken v oblasti Gustrow, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  2. Bagouele v oblasti Dekoa, Kemo, Středoafrická republika
  3. Goromule'i v oblasti East Harerghe, Oromiya, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.