3D mapa Phumĭ Sângkê

Satelitní mapa Phumĭ Sângkê

název bez diakritiky: Phumi Sangke
správní zařazení: Memot, Kampong Cham, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 53' 0" North, 106° 9' 0" East

Phumĭ Sângkê a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi SangkeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Sângkê. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Sangke, administrativně je místo zařazeno do oblasti Memot, Kampong Cham, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 53' 0" North, 106° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Sângkê v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Sângkê

Hotely Phumĭ Sângkê: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Sângkê: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Sângkê, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Sângkê Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Sângkê. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Sângkê

3D mapa Phumĭ Sângkê v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Sângkê, Kambodža

3D mapa Phumĭ SângkêGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Sângkê z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Sângkê dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Sângkê shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Sângkê, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Sângkê a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Sângkê a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Sângkê říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Sângkê (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Sângkê a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Sângkê

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Sângkê: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sângkê: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sângkê

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Sângkê: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sângkê: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Sângkê: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tipton v oblasti Jondaryan, Queensland, Austrálie
  2. Lanjiatun v oblasti Dandong Shiqu, Liaoning, Čína
  3. Facaeni v oblasti Prahova, Rumunsko
  4. Deerfield v oblasti Fulton County, Georgia, Spojené státy americké
  5. Kenniba v oblasti Kantora, Upper River, Gambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.