3D mapa Phumĭ Péam Hov

Satelitní mapa Phumĭ Péam Hov

název bez diakritiky: Phumi Peam Hov
správní zařazení: Phnom Sruoch, Kampong Speu, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 11° 16' 0" North, 104° 18' 0" East

Phumĭ Péam Hov a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Peam HovVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Péam Hov. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Peam Hov, administrativně je místo zařazeno do oblasti Phnom Sruoch, Kampong Speu, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 16' 0" North, 104° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Péam Hov v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Péam Hov

Hotely Phumĭ Péam Hov: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Péam Hov: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Péam Hov, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Péam Hov Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Péam Hov. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Péam Hov

3D mapa Phumĭ Péam Hov v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Péam Hov, Kambodža

3D mapa Phumĭ Péam HovGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Péam Hov z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Péam Hov dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Péam Hov shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Péam Hov, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Péam Hov a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Péam Hov a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Péam Hov říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Péam Hov (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Péam Hov a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Péam Hov

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Péam Hov: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Péam Hov: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Péam Hov

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Péam Hov: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Péam Hov: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Péam Hov: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Silver Falls v oblasti New London County, Connecticut, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.