3D mapa Phumĭ Phnum Kânláng

Satelitní mapa Phumĭ Phnum Kânláng

název bez diakritiky: Phumi Phnum Kanlang
správní zařazení: Bantey Meas, Kampot, Kambodža, Asie
zeměpisná poloha: 10° 37' 0" North, 104° 34' 0" East

Phumĭ Phnum Kânláng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phumi Phnum KanlangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phumĭ Phnum Kânláng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phumi Phnum Kanlang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bantey Meas, Kampot, Kambodža, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 37' 0" North, 104° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phumĭ Phnum Kânláng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phumĭ Phnum Kânláng

Hotely Phumĭ Phnum Kânláng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phumĭ Phnum Kânláng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phumĭ Phnum Kânláng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phumĭ Phnum Kânláng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phumĭ Phnum Kânláng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phumĭ Phnum Kânláng

3D mapa Phumĭ Phnum Kânláng v Google Earth

satelitní 3D mapa Phumĭ Phnum Kânláng, Kambodža

3D mapa Phumĭ Phnum KânlángGoogle Earth – podívejte se na Phumĭ Phnum Kânláng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phumĭ Phnum Kânláng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phumĭ Phnum Kânláng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phumĭ Phnum Kânláng, Kambodža v Google Earth »

Letiště Phumĭ Phnum Kânláng a okolí

Letiště ve městě Phumĭ Phnum Kânláng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phumĭ Phnum Kânláng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phumĭ Phnum Kânláng (Kambodža)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phumĭ Phnum Kânláng a celou oblast Kambodža. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phumĭ Phnum Kânláng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phumĭ Phnum Kânláng: textový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Phnum Kânláng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phumĭ Phnum Kânláng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phumĭ Phnum Kânláng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Phnum Kânláng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phumĭ Phnum Kânláng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Hu San v oblasti Sin Ho, Lai Chau, Vietnam
  2. Bessent v oblasti Baker County, Florida, Spojené státy americké
  3. Asanovo v oblasti Yurginskiy rayon, Kemerovskaya Oblast, Rusko
  4. Fogi v oblasti Maluku Tengah, Maluku, Indonésie
  5. Dodosi v oblasti Sisak-Moslavina, Chorvatsko
  6. Krosuru v oblasti Guntur, Andhra Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.